[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
witam, to i jak coś wstawię, zmieniało się wiele w tym roku u mnie i z koncem zeszlego, kilka amplitunerow, wzmacniacze dwa, wyjechały podłogówki zastąpiły je monitory i na tą chwilę tak zostaje ;)

Zdjęcia - Pokazywarka.pl
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Hej, ładny sprzęcik. Dali prezentuje się świetnie.
Surroundy bardzo wysoko, dobrze grają?
Harmana miałem :) ale AVR 255. Poszło HDMI :/ ale grał fajnie
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Hej, ładny sprzęcik. Dali prezentuje się świetnie.
Surroundy bardzo wysoko? Dobrze grają?
Harmana miałem :) ale AVR 255. Poszło HDMI :/ ale grał fajnie

dzieki. surroundy za wysoko bo tak tylko moga byc powiedzmy na ta chwile, graja ok muzyki na nich nie slucham bo i tak sie do tego nie nadaja, po odpowiedniej kalibracji nie slychac dudnienianie, uzywane tylko w kinie. harmanow mialem kilka i z kilku polek, ten jest najwyzszy z ampli mialem jeszcze 158 i 360 ten gra zdecydowanie najlepiej. w 255 to byla plaga ale w 158 tez mi padlo cale szczescie na gwarancji.
z Zensorow jestem na maxa zadowolony robia przy mojej marnej akustyce mega robote.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
I o takich ludziach jak ty mozna powiedziec ze sa to prawdziwi pasjonaci. Warunki do KD niestety fatalne, jednak udalo ci sie jakos wybrnac. Poskladles te klocuszki i jest fajnie. Sprzet dobry, klimat jest. I o to chodzi.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
I o takich ludziach jak ty mozna powiedziec ze sa to prawdziwi pasjonaci. Warunki do KD niestety fatalne, jednak udalo ci sie jakos wybrnac. Poskladles te klocuszki i jest fajnie. Sprzet dobry, klimat jest. I o to chodzi.

bardzo Ci dziekuje, robilem co moglem, pod ta czarna polka pionowa jest jeszcze sub ale nie widac go na foto :)
 

seguar

New member
Borixon daj znać jak wygląda sprawa z ulokowaniem monitorów na standach. Czy mocuje się ja w jakiś specjalnych zaczepach czy po prostu stawia się taki głośnik na standzie i tyle? Czy dziecko może bez problemów przewrócić takie cudo?

Pytam bo sam mam niewielki pokój i rocznego dzidziusia i nie wiem czy to dobry pomysł żeby iść w monitory.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolumny można przykręcić do standów, ale jak wiadomo potem zostaną dziury po wkrętach. Można przykleić na bluetac (niebieska plastelina) lub po prostu postawić na gumkach. Ja miałem takie w komplecie do standów i na tym kolumny bardzo dobrze się trzymają. Prędzej mogę przewrócić stand niż zrzucić samą kolumnę. Dzieci jeszcze nie mam, ale jak się pojawią to lekko będę się martwił :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
ja tez mam na gumkach ktore byly w komplecie z Zensorami, wiercenie dla mnie odpada bo niszczy sie kolumne a po drugie mam szklana podstawe przy standzie. na gumkach stoja pewnie i sie nie ruszaja tak jak kolega wyzej pisze latwiej powalic caly zestaw niz sama kolumne. mam corke ktora biega dookola tego i cale szczescie nic sie nie dzieje i tak mam nadzieje zostanie. od poczatku ja uczylem ze nie ma nic dotykac i mega uwazac i widze ze wziela to do siebie.
jakbys mial takie cztery np gumowe nozki to na srodku mozna przylepic kolumne na rzep z firmy 3M, u mnie kilka rzeczy w domu na tum wisi.
BlobServlet
 
Ostatnia edycja:

ThePepe

New member
Bez reklam
Borixon, no u mnie AVR255 posypał się po gwarancji, nie opłacało się naprawiać, koło 1000 zł by to kosztowało. I w taki sposób zagościł u mnie Marantz SR6008 :), więc nie żałuję aż tak bardzo.
Co do lokalizacji kolumn tylnych to rozumiem, każdy robi tak jak pozwalają mu warunki. Pytałem jak z dźwiękiem, bo są skierowane raczej w stronę Zensorów, ciekawiło mnie jak to gra :)
Gratuluję fajnego zestawu, pozdrawiam :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
No powiem ze z Zensorami musi być max choć zazwyczaj i tak gdy słucham cd to na direct. Znaczy po godzinie słuchania to direct jest cały czas włączony na wzmaku, ewentualnie do filmów i YT gdy dochodzi amplituner to na nim jest mała korekta
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Hmm powiem tak. Jak miałem 980 i wcześniej 970 to grało naprawdę fajnie tylko na starych kolumnach. Hk przy Ca jest strasznie skrajny. Sopran bardzo wysoki w hk tu mi trochę brakuje, bas miazga na obu, ca jest bardziej detaliczny surowy hm taki dokładny ale trochę za elektroniczny. CA dużo lepszy w direct. W porównaniu do amplitunera to zupełnie inne granie choć ja lubię grę 460. Powiem szczerze że najlepiej podszedł mi dźwięk puszczony przez ampli z lekka korektą a na wzmaku direct czyli wzmak robi wyłącznie za końcówkę.
 
Do góry