[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja nie używam, znaczy rzadko, jak już to przez kompa, wolę flac.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam, nagrzałem się na gramofon, z tym że muszę sprzedać wzmak żeby go kupić, klient wstępnie jest, wtedy gramofon do amplitunera i tak narazie będzie musiało zostać, przyjdzie czas to kupie wzmacniacz znów. Poprostu myślę że gdy kupie gramofon to będzie na kilka lat i wolniej dla mnie straci na wartości niż obecny wzmak. Dobra droga idę??? ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Chłopaki pytanie. Oglądam mecz na tvp sport HD i jest info ze leci w dd, na amlitunerze jest też podswietlone dd a automat wybiera PRO LOGIC II MOVIE, nie idzie tego zmienić na dd, dziwne bo jak włączam np c+ to odrazu mam dd. Foto niżej.
35fd5d6fa6148e52071d039b6942ce2e.jpg


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Wiem wiem, działa ;-) dzięki. Choć zwolennikiem nie jestem, wolę z kompa po USB do DAC i na wzmak czy ampli.
Jak tylko zaczniesz streaming włącza Ci tv?? I gdy go wyłączam gasi też ampli. Można tego uniknąć??


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
A po to że jak oglądam coś z dysku twardego w DTS to wtedy mi się przydaje. Do daca też jest podłączony gdy używam np YT i wtedy stereo.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

rabit

Active member
Bez reklam
Mam jasność. Jeżeli dobrze pamiętam, to w moim starym 608 było parę punktów do HDMI. Ale było to dość dawno i mogę się mylić. :)
 
Do góry