[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

bubafat

Active member
Bez reklam
Ale zatrzymujac sie jeszcze na chwile przy stereo. Jak juz sie osluchasz, to wez wyporzycz 636 albo 646, porownaj i napisz jak wypadlo porownanie. Podlaczenie do zewnetrznego wzmacniacza, tez moze byc ciekawe i jesli nie namiesza w glowie, to pomoze rozwiac watpliwosci. Polecam bo to IMHO niespodziewanie ciekawy eksperyment.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Standardowo odpaliłem płyty które znam na pamięć, dziś tylko stereo bo nie było sił na ustawianie kina, ciężki wieczór ;-) i powiem ze nie odbiega nic od stereo z mojego wzmacniacza, wiadomo granie inne lecz bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten ampli, ciekawy ten tryb Pure Audio, na tyle mi granie pasuje że nie wiem czy wzmacniacz nie pójdzie na sprzedaż. ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Poprostu spasowało mi granie tego Onkyo, na wyświetlaczu jest odbicie całość jest bez rysy, mam mały plan zamienić wzmak na gramofon ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Tak masz rację mierzylem przed zakupem.
Kalibracja zrobiona kilka poprawek i śmiało mogę powiedzieć że wymiata w kinie ;-)
Na tą chwilę klocek "idealny" bo stereo też mi bardzo odpowiada, fajna obsługa, szkoda tylko że menu PL nie ma ale spokojnie można sobie poradzić, kawał smoka robi wrażenie. Tryby THX fajne do kina i muzyki choć zwolennikiem słuchania na wielu kanałach nie jestem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Faktycznie, dziwne co piszesz. PD/PA z Onkyo na poziomie wzmaka?
Nie odsłuchiwałem tego klocka, ale słuchałem 818 i jak poziom stereo jest porównywalny, to bardzo żle świadczy o tym wzmaku.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Hmm wiadomo że granie jest inne a CA to już zupełnie specyficzne, mam na myśli że nie odstaje przyjemnością słuchania, dużo szczegółów i bass lepiej się porusza, w 650a jest niezły ale w starszym 640a puka jak z kartonu. W onkyo w nagraniach elektronicznych cyki takie jakby dyskotekowe coś jak z altusa 140.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Trudno, nie jest to dla mnie zbyt wielkim problemem, klocek spełnia swoją rolę i to najważniejsze.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakie to ma znaczenie, menu jest proste jak budowa cepa.
Ja czasami wolę angielski, całe życie człowiek sobie utrwalał te komendy w różnych sprzętach, że dziś widząc PL menu w ampli czuję się dziwnie ;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Tu masz rację, kiedyś jeszcze bez menu ekranowego tylko ze ustawień była ilość znikoma jak w Technics, do teraz lubię bawić się nie na ekranie tv a wyświetlaczu, nie wszystko da się zrobić wiadomo..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dziś często wymagane jest tłumaczenie na polski. Generuje to jednak często problemy w postaci śmiesznych, często niepotrzebnie rozbudowanych zwrotów :D
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Dobra Pany, dziś na spokojnie, na zimno wróciłem do wzmaka wrzuciłem płytę i jednak stereo tu jest bardziej mięsiste, takie hm analogowe, podpinamy pre out i po robocie ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam, obejrzałem Transformersy w HD Master i powiem ze do kina rewelacyjny ampli, fajnie też w trybie THX, stereo nie takie miękkie jak w harmanie, mniej ciepłe, lecz troche bardziej dynamiczne i efektowne, filmy dużo przyjemniej chodzą, przyjmując fakt że dorzuciłem 200 zł jestem super zadowolony, działa streaming po WiFi, mam adapter, Spotify, super. Pre out spięty stoi komplet ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja się zalogowałem bez problemu właśnie tak jak na kompie. A masz Premium??

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry