[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

darekguma

New member
Bez reklam
Sorry, że Ciebie tak odpytuję, a zastosowanie tej listwy też coś wniósł do dzwieku?. Ja mieszkam w bloku i sieć jest dwuprzewodowa, brak przewodu ochronnego w pokojach, czy ta listwa czasem nie wymaga podłączenia właśnie przewodu ochronnego?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Sorry, że Ciebie tak odpytuję, a zastosowanie tej listwy też coś wniósł do dzwieku?. Ja mieszkam w bloku i sieć jest dwuprzewodowa, brak przewodu ochronnego w pokojach, czy ta listwa czasem nie wymaga podłączenia właśnie przewodu ochronnego?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka



Miałem podobny efekt jak przy wymianie kabla, lekko się wszystko odmuliło.

Ale kupiona została ponieważ brumił mi transformator w jakimś wzmacniaczu. DC blocker w tej listwie załatwił temat.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

darekguma

New member
Bez reklam
Dzięki za odp. Może kiedyś sam siebie przekonam i na próbę wypożyczę taki zestaw. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za odp. Może kiedyś sam siebie przekonam i na próbę wypożyczę taki zestaw. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Nie ma co się przekonywać, bo albo coś będziesz słyszeć po wpięciu kabla do swojego systemu, albo nie. Ważne też jest, aby cenowo z kablami nie przesadzać w stosunku do tego co się posiada, bo w wielu przypadkach droższy kabel nie wniesie nic więcej w stosunku do tego tańszego. Bywają też i takie przypadki, że kabel sieciowy x nie wnosi nic więcej podpięty do listwy, ale np już do odtwarzacza cd jest poprawa, pomimo, że to ten sam kabel.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Znając moje podejście do tematu kabli w budżetowym zestawie pewno nie wiele się zmieni lub wcale. Muszę kiedyś podjąć to wyzwanie[emoji3]

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Solid Core. Super kabelek. Sporo zmian...

Ja mam od Mateusza z Solid Core pożyczony sieciowy No. 2, ale jeszcze jej nie wpiąłem.

SCA-za.jpg
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
6670d005436679b8e316cec00e0d2359.jpg

f7f2b6bf2f6af46598474e6ad966ef7d.jpg


Zakupy...
Nie jestem fanem słuchawek, dobre warto mieć.

Nie porównywałem z innymi, miałem na testach także Elear.
Miały być FOCAL, na Utopie nie wystarczyło [emoji1787]

Wygrzewam...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Myslalem ze tamte focale kupiles.

Kurna cena tych focali troche miesza w glowie. Graja chociaz zdecydowanie lepiej od tamtych, czy to tzw. sluchanie smaczkow juz tylko?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Myslalem ze tamte focale kupiles.

Kurna cena tych focali troche miesza w glowie. Graja chociaz zdecydowanie lepiej od tamtych, czy to tzw. sluchanie smaczkow juz tylko?

Raczej smaczki, Elear grały świetnie. Może rozbuduje sobie system do słuchawek o jakiś wzmacniacz...
Nie wiem, kupiłem. Są. HiEnd można powiedzieć :):):)
 

castel

Member
Witam.
Odnośnie kabli Solid Core,czy prawdą jest to ,że faza musi być po zaznaczonej stronie na wtyku.
Chciałem kupić ten kabelek ,ale za cholerę nie pasuje u mnie na żadnym gnieżdzie?
 
Do góry