[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
Podobnie jak z wzmacniaczem, techniczne lecz wiele dokładniejsze. Nie mogę się nasluchac bardzo mi się podoba. Conajmniej jedna półka wyżej.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Super, teraz wreszcie można się delektować muzyka....;-) gratuluję osobnego stereo i kd.

taki byl zamiar, wzmak robi za koncowke do kina i wszystko pasuje :)
szczerze mowiac nie slyszalem lepszego wzmacniacza w tym przedziale cenowym, a cd mysle ze jest bardzo dobre w stosunku do ceny, alternatywa to denon 720 czy marantz 6004 i o tym drugim tez myslalem, nawet sluchalem, lecz byl troche porysowany i na usb mi nie zalezalo. CA zagrał lepiej i pasuje 100% do wzmaka.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Zmiany nadeszły jak pisałem. Wjechał nowy wzmak 650 zamiast 640 i słuchawki. Narazie testuje czy się wzmak nie grzeje później wstawię go pod CD będzie bardziej pasował do HK.

205f24d69e4afa86cd2fc7205c7c0e76.jpg

223516a2f66e5791e2351fd89adc37c6.jpg
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Tak więc po dobrych dwóch godzinach i płytach które znam na pamięć, oczywiście wybiórczo po kilka utworów bo czasu brak stwierdzam że różnica jest.
Mianowicie bas jest bardzo podobny lecz bardziej dynamiczny i mniej pukający lecz nadal specyficzny jak to w CA, środek jest bardziej wyrazisty i wysunięty, góra jest najbardziej odczuwalna i od razu się rzuca w uszy, w 650 jest bardziej dźwięczna talerze są wyrazniejsze i lepiej słyszalne. Wzmak ma nadal taka techniczna barwę i na kilku wokalach nie do końca się to sprawdza, 650 pokazuje się muzykalnie i naturalniej ale trzyma klimat do jakiego trzeba się przyzwyczaić w przypadku CA. To wszystko oczywiście wnioski na Zensor 3, ciekaw jestem jak brzmi np z MA lub JBL z tych nowszych serii.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

lobos

New member
Bez reklam
Rozkręcasz się z tym Cambridge Audio :)
Sprawdzałeś i robi różnicę czy znowu jakaś okazja się trafiła i kupiłeś w ciemno na testy? ;-)
Design do kompletu miodzio :eek:k:
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Okazja była fakt, lecz chciałem mieć dac. kilka kawałków już poszło i gra lepiej niż cd 640 czy to po USB komp czy bluray po coaxial ale to tak na szybko.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Zdecydowanie, talerze i gitary wyrazniejsze, całość bardziej szczegółowa i przyjemniejsza.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Zdecydowanie, talerze i gitary wyrazniejsze, całość bardziej szczegółowa i przyjemniejsza.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Czyli puszczasz sygnał z CD po coaxialu do daca a później na wzmacniacz jak również komputer po usb do daca a następnie na wzmacniacz? Wpięcie tego urządzenia jakim jest dac pomiędzy źródło a odbiorce znacząco zauważyłeś poprawę na +?;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ok, dzięki..;-) Chyba przechodzisz pomalutku na srebną stronę mocy....;-) i powoli pozbywasz się HK.;-) Gratulację
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ampli narazie zostaje bo to fajny klocek. Chyba że żyd się znajdzie. Na tą chwilę nie ruszam nic, mam nadzieję. W przyszłym roku będę myślał o gramofonie :)
Dzięki.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry