[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Caparzo

New member
Bez reklam
Taa, tam pstryk play i gra gitara a tutaj? Specjalny prąd, kable, wiadro wody, potem klikanie jak starterem w starym volvo w dieslu jak zaskoczy to play i gra gitara ale po 4 h trzeba schłodzić, no i po to ta właśnie woda. ;) :popcorn:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Fajnie że chociaż jedna osoba poszła w czysty analog. Mam nadzieje, że podzielisz się swoim odczucie i wrażeniami po odsłuchu. Jestem Ciekaw porównania np. tej samej płyty z winylu poprzez lampę do płyty cd i wzmaka tranzystorowego, jak ty taka przesiadke odczujesz... Serdeczne gratulacje za lampę, te wzmaki cały swój urok pokazują wieczorem. Tworzą niesamowity klimat... ;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Fajnie że chociaż jedna osoba poszła w czysty analog. Mam nadzieje, że podzielisz się swoim odczucie i wrażeniami po odsłuchu. Jestem Ciekaw porównania np. tej samej płyty z winylu poprzez lampę do płyty cd i wzmaka tranzystorowego, jak ty taka przesiadke odczujesz... Serdeczne gratulacje za lampę, te wzmaki cały swój urok pokazują wieczorem. Tworzą niesamowity klimat... ;-)
O Pawle zapomniałeś? ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
O widzisz, faktycznie... ;-) jakby wklejał częściej coś to by człowiek pamiętał. .. ;-) A pamiętam ostatnio kolumny podstawkowe chyba zmiemiał i fotki wstawiał.. ;-) ?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
O Pawle zapomniałeś? ;)

U mnie nie taki czysty analog jak u Borixona :) Ja jednak w 90% jadę z płyt CD. W winyl będę jeszcze inwestował, ale najpierw muszę kupić lepszy odtwarzacz CD bo to najsłabsze ogniwo u mnie. Choć i tak ten tani Azur jest niezły. Serie x50 i x51 CA nawet wyszły jeśli chodzi o cd.

Jestem Ciekaw porównania np. tej samej płyty z winylu poprzez lampę do płyty cd i wzmaka tranzystorowego,

Zbieram się zrobienia takiego porównania cd vs winyl. Muszę sobie zdublowana ze 3-4 płyty żeby zrobić takie porównanie. Idealnie by było mieć też winyl ze starych tłoczeń i obecne z MM i skonfrontować z płytą cd. Za jakieś 2-3 tygodnie opiszę na forum jak wypada takie porównanie.

lampę, te wzmaki cały swój urok pokazują wieczorem. Tworzą niesamowity

To prawda urok jest :) Jak dla mnie są praktycznie bez wad. Trzeba oczywiście odpowiednio dobrać kolumny. Nie mogą być za trudne do napędzenia. Lampie trzeba dać szanse pokazać na co ją stać.

Choć są takie lampy co napędzą każde kolumny. Poniżej przykład z polskiego rynku.

S16hz.jpg



O widzisz, faktycznie... ;-) jakby wklejał częściej coś to by człowiek pamiętał. .. ;-) A pamiętam ostatnio kolumny podstawkowe chyba zmiemiał i fotki wstawiał.. ;-) ?

Fotki będą. Muszę tylko porządne zrobić :)

Tak tak Paweł był prekursorem na forum :)
Fajny ma zestaw.

Mam nadzieje, że lampka Ci podejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry