[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolo2

Well-known member
Bez reklam

Dlatego nigdzie nie podaje i nie zapisuje swojej karty. W zadnym allegro, revolucie, czy innym sklepie. Kiedys bylem administratorem w pewnym sklepie na platformie shoper..... wszystkie dane widoczne dla administratora.

ps. w sumie tak sie zastanawiajac, to nawet nie mam dostepu do swojej karty. Zona jak sie przykleila tak odkleic sie nie moze xd
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Od kilkunastu dni już na stronie japońskiej Accu , a teraz już można obejrzeć i na YT (bo zrozumieć nie idzie... ) jak się prezentuje najnowszy odtwarzacz Accu .... może gdzieś pod koniec grudnia już będzie do odsłuchu w RP.
[youtube]f19vagSCbgU&feature=emb_logo[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na mikołajki zakupiłem nowy model listwy Gigawatta PF2 EVO

która będzie współpracowała z kablem Furutecha FP-S55N na wtykach Furutecha (FI-E48R NCF, FI-48R NCF) konfekcjonowany przez AD...


A do elektroniki 2xAQ hurricany, czy to wszystko do zasilania ? Pożyjemy, zobaczymy...

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zadzwonię w wolnej chwili to pogadamy, bo rozmowa o kasie nie na forum ... :) A PF2 Evo miałem ostatnio na testach i przekonałem się do niej... i jest dobry stosunek jakość - cena.. CU1/2 to są za duże urządzonka, myślałem o innej lsitwie AD, ale znowu ta listwa miała 5 wejść, a mi może będzie potrzeba 6 wejść, więc padło na GW. A do kolejnych testów, muszę mieć już swoją docelową listwę, a nie wypożyczoną ze sklepu.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z reguły Transparenty występują z widełkami, ja wolę przy kolumnach banany i na instagramie*** u jakiegoś Rosjanina zauważyłem z bananami wersję...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mikołaj deczko spóźniony, ale najważniejsze, że dotarł :)






Życzę, oby wszyscy dzisiaj mieli tak dobry dzień....Wasze zdrowie :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolumny to zawsze kwestia gustu :) natomiast trunek to naprawdę pierwsza klasa, już taki sam był kiedyś pity, z innej tego typu okazji. Dziękuję. :blagam:
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No to zes pojechal z tym mikolajem.... To juz wiem dlaczego mi poskapil prezentow w tym roku. Prawie wszystko ty zgarnoles. xD

Gratulacje...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek to miłej degustacji słuchowej i gardłowej ������
Napradę dobry trunek, warty kasy swojej jak podobnie w przypadku ....:) dzięki.
No to zes pojechal z tym mikolajem.... To juz wiem dlaczego mi poskapil prezentow w tym roku. Prawie wszystko ty zgarnoles. xD

Gratulacje...
Lolo najlepsze są te od serca bez względu jaki to prezent...:) w moim przypadku taki jest... A Twój mikołaj też fajny i fajne hobby, też to lubię.:)
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Fajny Mikołaj... Też takiego chcę!!! :)

Gratulacje!!!

Tylko z czym to będzie grało, nie mogę się doczytać?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sam jeszcze nie wiem do polowy lutego jeszcze potestuje, a przywiezli mi takiego mikruska później wkleję zdjęcie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A mikrusek, którego dzisiaj mam to ta zabawka.. poznajecie diabełka 300 tke ? :)

Lolo to naprawdę nie jest takie wszystko oczywiste przy takich pieniądzach, trzeba na spokojnie i trzeba przede wszystkim być pewnym i podjąć najsensowniejszą decyzję po tym jak już wszystko się posłucha to co Cię interesuje i to co jesteś w stanie zaakceptować w swoim salonie.



 
Ostatnia edycja:
Do góry