[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest na stronie Sony nowy soft do tv dający między innymi HDR trzeba będzie wgrać i zobaczyć filmiki w HDR jak to wygląda :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie pamiętam jak tam dokładnie napisałem a nie chce mi się sprawdzać ale żeby była pełna jasność, najlepsze to demo wydało mi się z tych co oglądałem czyli w sumie teraz już około 26 filmików..
Też nie oznacza że kilka innych mi się nie podobało bo tak jak napisałem na pewno po 1-2 filmiki z różnych firm które są na tej stronie spodobało mi się ale to demo najbardziej nam się podobało.. Też warto zobaczyć inne dema sony szczególnie dwa które równie dają fajną jakość ( z tej strony)




Demo Ultra-HD - Sony Demo Bravia 2013


Co do tego dema wg mnie to jest to samo , ja otrzymałem od Kierownika z jednego CS jakiś czas temu to demo ( z tej strony nie ściągałem ) ale wg mnie jest to samo demo tylko nie wiem czy pod względem jakości jest jakaś różnica miedzy tym ze strony a tym co ja otrzymałem.


( Piramida to moje demo po krótce zaczyna się od ulicy , następnie parasolki, potem stół z owocami, następnie dziewczynka w wodzie pływa, potem biega po plaży, następnie troszkę papug latających, troszkę gór , lasu i na koniec dziewczynka podchodzi do tv Sony) Jeśli coś w tym stylu jest to demo to ja mam to samo tylko nie wiem jak jest z jakością tak jak pisałem..


Ale oprócz tego jest kilka jeszcze fajnych innych firm i naprawdę warto obejrzeć/// miłego oglądania
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
( Piramida to moje demo po krótce zaczyna się od ulicy , następnie parasolki, potem stół z owocami, następnie dziewczynka w wodzie pływa, potem biega po plaży, następnie troszkę papug latających, troszkę gór , lasu i na koniec dziewczynka podchodzi do tv Sony) Jeśli coś w tym stylu jest to demo to ja mam to samo tylko nie wiem jak jest z jakością tak jak pisałem..

Według mnie to demo...
Demo Ultra-HD - Sony Demo Bravia 2013
...sporo odstaje od tych najlepszych.Już w pierwszych sekundach widać "zamazane" i nieostre domy...
No ale to jest demo z 2013r,więc raczej rewelacji nie można się spodziewać...;-)

Sony_Demo_Bravia_2013\Sony_Demo_Bravia_2013.m2ts
General #1
ID : 1 (0x1)
Complete name : D:\Pobrane\Sony_Demo_Bravia_2013\Sony_Demo_Bravia_2013.m2ts
Format : BDAV
Format/Info : Blu-ray Video
File size : 262 MiB
Duration : 1mn 25s
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 25.5 Mbps
Maximum Overall bit rate : 35.5 Mbps
Video #4113
ID : 4113 (0x1011)
Menu ID : 1 (0x1)
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L5.1
Format settings, CABAC : No
Format settings, ReFrames : 1 frame
Codec ID : 27
Duration : 1mn 26s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 24.5 Mbps
Maximum bit rate : 40.0 Mbps
Width : 3 840 pixels
Height : 2 160 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Variable
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Stream size : 251 MiB (96%)
Language : English
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida ściągnę któregoś dnia z tej strony to demo i zobaczę - tak jak mówię my nie widzieliśmy żeby coś tam nie ostre było ... chyba że to widać z bardzo bliska.. teraz mam kilka ważniejszych rzeczy na głowie.. ale sprawdzę przy okazji .... wzrok raczej mam dobry raz wrogu sprawdzam .. ale może nie taki jak Ty :)
Ale kilka innych też było fajnych..
Ale najważniejsze w tym wszystkim jest to że jak się będzie miało duży tv to 4k może być całkiem fajne :)


Henry nie bądź złośliwy.. :) i co ważne Kolego inne tez mi się podobają ale nie wszystkie.. Najgorsze jest od Samsunga tak jakby trailer połączonych Transów.. oczywiście z tych co oglądałem..
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
To taka złośliwość bez złych zamiarów ;)
Sam mam trochę sprzętu od Sony, ale tych starszych, szkoda, że już nie robią z taką dbałością jak wiele lat temu. Wtedy pewnie dalej bym kupował :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale to było z tej samej strony - dobrze mi się kojarzy film z Brazylią ?? czy to ktoś inny mi proponował to .... :) nie pamiętam..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To chyba kojarzę - tego nie oglądałem ten trailer ma około 8 min jak dobrze pamiętam..

Henry ja to mówię tak że każdy kupuje to co go nie zawiodło,,,, kiedyś pewnie przyjdzie taki czas że coś innego się kupi ale na dzień dzisiejszy dla mnie jest ok.. choć to nie jest to co było kiedyś,,, ale coś trzeba wybrać jak się chce kupić...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,ten z żarciem widziałem...Może być,ale widziałem lepsze...

W sumie nie ma się co podniecać demami...
Zobaczymy jak same filmy w 4K wypadną ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida, na czym widziałeś, na FHD?
Są lepsze, pewnie, ale ten dosyć sugestywny, zresztą ja podałem 2 pliki, ten drugi dłuższy, a podniecanie się demami jest ok, bo cóż innego można robić ;)
Podniecaliśmy się lata temu demami FHD, to teraz mamy powtórkę z rozrywki.
Tyle, że kiedyś (moim zdaniem) pierwsze materiały FHD robiły większe wrażenie po prześciu z SD, jak te obecne z FHD na UHD.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig niewątpliwe coś w tym jest co piszesz , a 4k będzie robić wrażenie ale wyłącznie dla tych którzy będą mieć duże tv albo blisko będą siedzieć przy mniejszych tv.. co dla mnie taka opcja średnia jest,,,,
 
Do góry