[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piękny piesio dobry gust macie :)

Są piękne i mądre, ale ja nie kupiłbym takiego psiaka. On musi być blisko człowieka, najlepiej 24/7 co oznacza jego obecność w domu. Po 2 latach masz cały dom do remontu. One dojrzewają późno. Pomyśl co się dzieje jak 2 letnie bydle, ponad 65kg złapie w domu głupawke:D

W każdym razie skurczybyk rozumie bardzo dużo. Przyniesie zabawkę o którą go poprosisz, pilkę małą, dużą, piszczacą.

Jak lubisz psiaki i nie przeszkadza Ci zdewastowany ogród i malowanie domu co rok to bierz funlanda bo nie ma drugiego takiego przytulaka.

Jak szczeknie to pół wsi na nogach:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja raczej w mniejszych bym gustował w pieskach jeśli chodzi o dom:) ale nie teraz..np Labrador.. chociaż w rodzinnym domu mieliśmy dwa duże owczarki :) oczywiście nie w jednym momencie..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja może kiedyś się skuszę na Berneńczyka. Póki co się muszę męczyć ze zwierzątkiem, którego mam nadzieję, że już nie będzie jak wybuduję dom. Oczywiście piszę to pół żartem żeby za chwilę jakiś obrońca praw zwierząt mnie nie atakował.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Za chwilę związek Kynologiczny założymy :D
Za małymi też jakoś nie przepadam. Dużo krzyczą wokół siebie i ogólnie jakieś bardziej zwariowane ;)
Moi sąsiedzi mieli Berneńskiego Pasterskiego. Cudo. Kiedy ich nie było zostawiali klucze, wyprowadzałem gada :) Uwielbiam duże psiaki, więc była to dla mnie przyjemność.
Ale spoko, bo mają spory teren i polegało to na tym, bym go wypuścił. Strasznie się lubieliśmy. Łagodny jak baranek, ale tylko dla znajomych. Na grodzeniu szyld Zły Pies, wszyscy się go bali, jakieś dzińdoberki itp. Ja miałem ubaw po pachy, kiedy bali się wejść na ich teren, bo pies był przy bramie. Wystarczyło by szczeknął i uciekali na drzewo - serio! :D
Ja bardzo lubiłem się z nim tarzać w trawie. Kiedy aportował celowo nie hamował tylko całym impetem walił we mnie. Nieraz mnie przekoziołkował. Nigdy mi nawet nie okazał złych zamiarów. Mogłem mu wsadzać rękę do paszczy, nawet nie drasnął. Bydle było olbrzymie. Ja stanął na tylnych łapach, przednie oparł na ramionach to był wyższy od chłopa. Taki był piękny Bilbo:
 

Attachments

  • DSC01832 (Large).jpg
    DSC01832 (Large).jpg
    52,2 KB · Wyś: 34
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Taki piesek i w domu alarm nie potrzebny i po co płacić abonament za ochronę :) jak Kupię sobie SF Aidy

upload an image


to w pakiecie taki piesek też będzie :) A co tam jak szaleć to na maksa..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
takie cudo kiedyś widzieliście na AS ?? :) nie przypomina to Wam troszkę jak jesteście w samolocie przed startem ?? :) tylko na pokładzie nie ma B&W



https://www.youtube.com/watch?v=EVzkwHqeZio

miłego oglądania:) i ta elektronika - mniam mniam

Choć osobiście wolałbym te kolumny i elektronikę niż te dzieciaki :) ale popatrzeć można..
 
Ostatnia edycja:

000HQ150

Banned
A ja skompletowałem takie ,, radyjko'' do kuchni tym razem.
System 2.1. Jako źródło Raspberry Pi3 z nakładką Digi+Pro. Pliki czerpie z dysku sieciowego.
Na malinie zainstalowałem system MoodeAudio. Po coaxialu z maliny sygnał idzie do Integry z DAC-iem. Sterowane ze smartfona.


Całość sprzętu D.I.Y. Nie ma tam nic sklepowego.
No i dobrze, bo w sklepie trzeba by za tę jakość wydać kilka razy więcej.
 

Attachments

  • P1030819.jpg
    P1030819.jpg
    25,9 KB · Wyś: 33
  • P1030820.jpg
    P1030820.jpg
    22,9 KB · Wyś: 29
  • P1030511.JPG
    P1030511.JPG
    75,9 KB · Wyś: 201
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To nie Twoja bajka :) tak samo jak"makintosz" Ty sprzęt kupujesz oczyma jak to sam napisałeś.. :)aczkolwiek powiem Ci jak ja zacząłem przygodę z Accu .. kiedy zobaczyłem jak wiele ludzi pisze dobrze o tych zabawkach zarówno na naszych forach jak i zagranicznych - jak widziałem ludzi kupujących 8-10 letnie wzmaki po 7-8 tys tej firmy .. tak zacząłem się bardziej wczytywać w tę firmę aż w końcu poszedłem do sklepu.. a kiedy poszedłem i zobaczylem półkę z tym sprzętami począwszy od integr poprzez przedwzmacniacze, a skończywszy na cd i KM.. tak sobie usiadłem przed tą półeczką kilku sztuk elektroniki na której był wypasiony mesik E klasy.. zacząłem tego wszystkiego dotykać , patrzeć jak to jest wykonane z jaką precyzją i pieczołowitością to jest zrobione.. tak teraz od tamtej pory jestem pod mega wrażeniem tej firmy i tego jak one brzmią.. i co potrafią napędzić.. a jak wiesz bardzo lubię firmę MF i kiedy gościu sprzedający jedne i drugie zabawki mówi, że MF Panie to inna liga i tego nawet nie porównuje się w żadnych testach.. Wiec posłuchałem i to co usłyszałem nawet na słabszym wzmaku bo E 370(a jest jeszcze słabszy E270) to naprawdę coś niesamowitego dla mnie to było, a wiele już rzeczy w życiu słuchałem i w różnych cenach.. A potem za kilka dni poszedłem i posłuchałem E 470 to tak jak napisałem Ci wyżej ja już więcej nic nie chciałbym.. Zresztą tu kilka osób słuchało Accu w podobnym tonie pisali.. Bardzo chciałbym posłuchać Accu z SF Olimpijkami III ale w stolicy jest to troszkę utrudnione.. w Katowicach jest na pewno taka możliwość.. :) chociaż nie wiem czy w takim połączeniu nie będzie za delikatnie np słuchając muzyki rokowej czy tez deko mocniejszej jak np Nightwish itp.. na szczęście jest wiele innych fajnych firm jak choćby B&W, Triangle, Paradigmy gdzie na pewno takie połączenie będzie trafnym kwestia tylko wyboru odpowiedniego..

O accu czy o "makintoszu" mówi się że tego typu klocki albo się je kocha albo nie nawiedzi.. :) "makintosza" raz słuchałem z SF Aidami i może to wyglądają dziwnie te wzmaki, końcówki itp ale jak to kurcze gra... to czapki z głów.. aczkolwiek ja bym wybrał Accu..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale wiesz to pojecie względne jest - Tobie czy Kowalskiemu się nie podoba a XXX osobom się podoba co nie zmienia faktu że są ludzie choćby Ty którym to nie podchodzi i luzik .. :) Ty tego nie kupisz a Ci co kupią im się podoba i o to chodzi..
To tak jak z wyglądem Onkyo :) gust.. a w kasie wysokich wzmaków, cd, KM wygląd to raz (i to jest kwestia gustu) a dwa to jak są wykonane, trzy co w nich jest, a cztery jak to brzmi, pięć jak mało takie zabawki są awaryjne.. zobacz sam 8-10 letni wzmaki chodzą po 7-8-10 tys. ja nawet sobie nie wyobrażałem że są ludzie którzy mogą dać tyle kasy za x letni wzmak..

Ale wiesz ja jestem z tych ludzi co nikogo do niczego nie zmuszają :) ja po prostu lubię posłuchać fajne rzeczy szkoda tylko ze nie ma człowiek tyle czasu co kiedyś .. bo tyle fajnych zabawek jest których można by było posłuchać.. :)

Dla przykładu taki wzmak też Ci się nie podoba a jak to kur// musi grać ..

http://www.hi-fi.com.pl/wzmacniacze-testy-lista/2847-mcintosh-ma8000.html

a teraz cd. do kompletu

http://www.hi-fi.com.pl/odtwarzacze-cd-testy-lista/2915-mcintosh-mcd550.html

Obie firmy to jak niektórzy mówią retro.. :) dlatego to nie dla wszystkich sprzęt bo raz że drogie a dwa wygląd nie każdemu podchodzi choć to co dają takie zabawki to i ten wygląd już dla takich osób jest mniej znaczący.. A radość wielka.. Tutaj jeden Kolega ma z "makintosza chyba deko starszego " zestaw w połączeniu ze starszymi B&W - ale niby wszytko starsze ale jakie to musi mieć pierd.. to pewnie oczy same się zamykają z wrażenia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry