[Nasze Zestawy AV] Mój zestaw Marantz + Kef

ThePepe

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

ThePepe

New member
Bez reklam
Hehe, wiesz Kapusta7, forum dotyczy audio/video ;)
A pies to on, Bruno, Owczarek Niemiecki Długowłosy, jak na razie 5 miesięcy ;)
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Przez chwilę centralny stał przed TV i tak jak jest teraz jest w moim odczuciu lepiej. Po za tym ściana nie jest z byt mocna, za TV jest kawałek z płyty KG, ponieważ kiedyś były tam drzwi. Bałem się go tam powiesić. W przyszłości jak już unormuje się cena TV z 4K to kupie coś większego i wtedy powieszę, ale to już będzie w innym domu ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek126, nie wiem czy podziękować za psa, czy zmartwić się o nieatrakcyjność mojego zestawu :|

Zestaw jest spoko a za pieska podziękuj :) ale żebyś miał SF kolumny to piesio i tak będzie najładniejszy - świetny jest- a sam miałem kiedyś owczarka niemieckiego to wiem co mówię :)
I buty tej samej firmy nosimy :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pepe, ładną masz dziewczynę. Wyczaiłem w tle na fotce ;)
Nt. psiaka już się wypowiadałem w innym wątku, a sprzętu nie muszę chyba komentować, bo nie jeden by chciał takie zabawki ;)
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Kurde, faktycznie widać :) Dzięki Armanig :) Coś czuję, że dzięki Twojej wypowiedzi popularność tego wątku wzrośnie ;)
Dzięki za dobre słowo :)

Swoją drogą, to powoli dążę do takiego zestawu jak Twój. Twoja wieża Marantza robi wrażenie ;)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Faktycznie ładna :)
Nie ma się co dziwić. Armanig wyłapuje takie smaczki, szczególnie po tym kiedy sam wystąpił w roli fotografa i modela ;)
Ale uważaj, bo niektórzy dostali za to po głowie (kiedy umieszczali fotki swoich połówek w bikini ;) )
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Tak, słyszałem że niektórzy już mieli przez to problemy. U mnie nie było to zamierzone :) a zdjęcia w bikini zostawię jednak sobie ;)
 
Do góry