[Nasze Zestawy AV] Mój zestaw Marantz + Kef

Henry

Active member
Bez reklam
Chodzi o tę czarną torebkę na fotelu? :D

Fajne wiosło, piec też już kupowałeś?
Jeśli nie, to mogę ci polecić bardzo fajne i co ważne polskie, zerknij na produkty firmy LaBoga ;)
 

ThePepe

New member
Bez reklam

Henry

Active member
Bez reklam
Wejdź na ich stronkę i zobacz, kto gra na ich sprzęcie ....i nie chodzi mi o Enej ;)
Start - Laboga Amps & Cables
Jako, że pochodzę z Wrocławia, to taki lokalny patriotyzm przeze mnie przemawia, ale kilku znajomych gra na ich sprzęcie i wiem co jest wart...
Ja tylko czasem się nim "bawiłem" ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
No i po raz kolejny okazuje się, że Polacy nie gęsi i zacny sprzęt robią...
nie tylko Marshall,Fender, Ibanez czu Orange ;)
Miłej nauki (dla domowników także) :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wszystko fajne, życzę wytrwałości w nauce gry na gitarze - ja dałem sobie spokój za młodego :) ale powtórzę się raz jeszcze najpiękniejsza i tak jest Twoja "bestia"
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Dziękuję, dużo pracy przede mną :)
Mam to cudo Line 6 Pocket POD - Ceneo.pl

Podpinam gitarę pod "Pocked Pod" z jednej strony, słuchawki z drugiej i mogę grać nawet w nocy :)

Wszystko fajne, życzę wytrwałości w nauce gry na gitarze - ja dałem sobie spokój za młodego :) ale powtórzę się raz jeszcze najpiękniejsza i tak jest Twoja "bestia"

Dzięki, wiem, że nie będzie lekko, ale mam nadzieję, że się nie zniechęcę.
A bestia rośnie, je i choruje :/ trzustka mu nie pracuje, będzie na lekach do końca życia... Fajny psiak, ale potrafi wyprowadzić z równowagi :)
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Bestia super a co do gitarki to oby zapał szybko nie minął... ;-)
Chociaż jako ozdoba też się ładnie prezentuje :p
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Fajny ustrój akustyczny za lewą kolumną to jest chyba żyrafa....;-)
Gitarka świetnie się prezentuje zarówno jako ozdoba jak i urządzenie przydatne do rozmowy z teściową..... troszkę pograsz na nerwach...;-)

Ja kiedyś również próbowałem się nauczyć gry na gitarze akustycznej ale się nie wciągnąłem.... znalazłem inne hobby dla siebie. Każdy musi coś podpasować pod siebie..... może okazać się że gitarką trafiłeś w swój jeszcze nie odkryty talent.... Wytrwałości w nauce i nie przejmuj się pękającymi strunami....;-)
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Tak, to żyrafa :)
Tak jak pisałem, podpinam gitarkę pod efekt gitarowy, który ma wyjście na słuchawki i naprawdę nikomu nie przeszkadzam. Z tym hobby to już kolejne, trochę się martwię, że kobieta zacznie narzekać, że więcej czasu spędzam na swoich przyjemnościach niż nad jej :)
Na razie zapał mam do nauki, ale sam nie wiem jak to się skończy. Akustyka miałem przez kilka tygodni, ale to nie było to. Ta jest bardziej poręczna, struny bardziej miękkie, no i ten dźwięk ;)
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Dzięki Krzychu, dobre oko :)
Co masz na myśli mówiąc osprzęt? Chodzi Ci o przetworniki? Jestem jeszcze laikiem, więc wybacz ignorancję :)
Masz może Krzysiu, lub ktoś z forumowiczów, dobre ćwiczenia dla początkujących? Ogarniam co najwyżej 3 progi, przy 4 brakuje mi rozpiętości palców, będę wdzięczny za rady :)
Na razie ćwiczenia idą mi ciężko, ale staram się nie zniechęcać.

RG350DXZ Black będzie następna, o ile ogarnę w ogóle GRG :) na amazonie jest:
http://www.amazon.co.uk/IBANEZ-RG350DXZ-BK-BLACK-Electric-guitars/dp/B00SKTA7EC

i na allegro:
http://allegro.pl/ibanez-rg350dxz-bk-git-elektryczna-gc-lodz-i5602635067.html
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam

ThePepe

New member
Bez reklam
Kilka ćwiczeń już znam, mam też program Rocksmith 2014 na PC oraz Rocksmith na PS3 (którego nie mam ;( ), kupiłem razem z gitarą, oraz przewód jack - usb to podpięcia pod kompa, ale jeszcze nie instalowałem. Tam też podobno są kursy.
Ale tak Krzysiek, tylko ćwiczenia :) na razie jestem podjarany, zobaczymy czy mi to nie minie
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tych programów nie mam, nie znam, ale widziałem je na półkach. Ciekaw jestem opinii. Swego czasu - i może to zakrawa na masochizm - rozciągałem palce na siłę :D Też działało
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Przeglądając ostatnio forum, pozazdrościłem zmian u innych :) (Bipo, Henry to o Was :p), więc i u mnie pewne zmiany.
Prawda jest taka, że udało mi się znaleźć używkę w niezłej cenie i skorzystałem, a moim zdaniem właśnie tego w moim zestawie brakowało. Tym bardziej że LG BD660 zaczął się sypać. Więc tak to teraz wygląda :grin:


image upload no ads
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Dzięki :) teraz zestaw wydaje się pełny. Cały czas brakowało mi fajnego źródła, nie ma żadnego porównania do LG, Marantz bije go pod każdym względem. Jedynie interfejs w BD660 był bardziej przejrzysty, ale jestem w stanie taką niedogodność znieść :D
 
Do góry