[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tu polowy ludu już praktycznie nie ma. Kapusty, Borixona, Savrona, Bali, Wredmanów, Raf, Snikersa, Henry i wielu wielu innych... Zdziadziali wszyscy i siedzą pod pantoflem :)

No ba, a gdzie Krzysiek1980 czy Foxu, to z nimi rozkręcaliśmy forum i dyskusje, Werfa czy TDXa też nie ma, sporo aktywnych osób odpłyneło, pomyśleć że dzisiaj trzeba się użerać z jakimiś małolatami, a jak zaczynaliśmy tu ostro gaworzyć, to mieli tu po 3 latka, bleheh, ale w sumie Piramida jak tu przyszedł to też miał 10 lat. Ładnie latka lecą.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
w sumie Piramida jak tu przyszedł to też miał 10 lat

Fajnie jest mieć starszego brata :D
Polish-20220507-132926016.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tu polowy ludu już praktycznie nie ma. Kapusty, Borixona, Savrona, Bali, Wredmanów, Raf, Snikersa, Henry i wielu wielu innych... Zdziadziali wszyscy i siedzą pod pantoflem :)

Jedynie Piramida siedzi na etacie i zabawia towarzystwo.

Pisałem, że tak będzie, jeśli pewne osoby będą tak, a nie inaczej pisać o pewnych rzeczach. Mówiłem, że to forum żyje teraz jednym tematem i wiadomo którym.. To forum wegetuje i umrze śmiercią naturalną, nawet nie można Admina użyć, aby zrobił to co powinien, ale napisz źle o oledzie to Kolego minuta osiem i post usunięty. Tragedia... Też bym nic nie pisał itp, tylko mam w tym cel, a może pewne osoby drugim razem zastanowią się zanim coś głupiego napiszą, kiedy nie zna się osoby, jego planów, możliwości itp. Niektóre z tych osób co wymieniłeś są na innych forach, a nie piszą tutaj, bo jak twierdzą sensu brak, aby czytać bzdury o pewnych rzeczach i zawsze być na Nie, ludzie nie chcą zrozumieć, że to hobby i każdy ma swoje indywidualne podejście. I trzeba to uszanować, pomimo, że na te pewne rzeczy gro ludzi nie może sobie pozwolić. Wróciłem z majówki z Kopenhagi jak zupełnie inny Świat, ludzie potrafiący cieszyć się ze wszystkiego, a jednocześnie umiejący docenić nawet te rzeczy na które ich właśnie nie stać. A u nas takie osoby ciągle muszą wepierdol ludziom po forach dać, aby sobie humor polepszyć, bo jak taki Typ mógłby cieszyć się szczęściem drugiej osoby. Masakra.
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
to forum żyje teraz jednym tematem i wiadomo którym.. To forum wegetuje i umrze śmiercią naturalną, nawet nie można Admina użyć, aby zrobił to co powinien, ale napisz źle o oledzie to Kolego minuta osiem i post usunięty.
Do pewnych oczywistości trzeba po prostu dojrzeć (tak jak do bycia np. ojcem).
Na przykład do tego, że "do twoich warunków i potrzeb" najlepszy byłby Philips (z Ambilight) albo TCL.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Tu polowy ludu już praktycznie nie ma. Kapusty, Borixona, Savrona, Bali, Wredmanów, Raf, Snikersa, Henry i wielu wielu innych... Zdziadziali wszyscy i siedzą pod pantoflem :)



Jedynie Piramida siedzi na etacie i zabawia towarzystwo.
Nie wiem czy o mnie Ci chodziło ale jestem, jestem. Tylko mało piszę. Odzywam się tylko tam gdzie mam coś do powiedzenia [emoji1].
(Albo inaczej, gdzie uważam, że jest sens coś napisać).
Pozdrawiam.

Umyłem kostkę koło domu, umyłem okna z zewnątrz, teraz parę browarów i do gorącego jakuzi [emoji1]
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
"Blackninja" zawsze pomagał i usuwał co trzeba, wystarczyło napisać. Swoją drogą gdzie jest, jakoś łyso na forum bez niego?
Black już od dawna tu nie pracuje..., tyle mogę...
Admin nie robi żadnych usunięć jak napiszesz, zgłosisz itp..
tak zawsze było i jest
.. ale jak napiszesz źle o oledzie w 30 min postu nie ma.. d
Tak zawsze było, jest i będzie :D
To forum wegetuje i umrze śmiercią naturalną
Już tak się dzieje od 10 lat...
A u nas (...) osoby ciągle muszą wepierdol ludziom po forach dać, aby sobie humor polepszyć (...) Masakra.
Tak jest nie tylko na tym forum, na każdym, i nietylko w sieci. Widzę to każdego dnia w sklepie czy na ulicy...
Tu polowy ludu już praktycznie nie ma. Kapusty, Borixona, Savrona, Bali, Wredmanów, Raf, Snikersa, Henry i wielu wielu innych... Zdziadziali wszyscy i siedzą pod pantoflem :)
Powiedziałbym odwrotnie, - tylko oni mieli cohones, by olać to, to się tu wyprawia...
Swoją drogą mam całkiem powazne pytanie o zdrowie Savrona, czy ktoś ma z nim kontakt? Mam do niego dwa numery na komórkę i od wielu m-cy są nieaktywne. Czy ktoś może potwierdzić, że wszystko z nim w porządku?
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Ostanie uzupełnienie kolekcji:


Troja
Film klasyka, który nie ważne kiedy się ogląda zawsze sprawia radość. Niestety jakość obrazu mocno odstaje od dzisiejszych produkcji.

Ostatni pojedynek- Ridley Scott
Moim zdaniem jeden z najlepszych filmów tego roku. Gorąco polecam jeśli ktoś nie oglądał. Trzyma poziom do samego końca.

Eternals-
Dla uzupełnienia kolekcji Marvela, jednak poprzedni bohaterowie są z nami od bardzo długiego czasu i zżyłem się z nimi bardziej....:)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeszcze ciepłe... :)
Działa Navarony, klasyk wojenny którego nie mogło zabraknąć w mojej kolekcji,
The Batman - dla mnie majstersztyk :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Działa Navarony - świetny film. Fajnie, že został wydany w 4K. Druga część - Komandosi z Navarony też jest OK. To już troszkę inny poziom, ale spokojnie do obejrzenia. Lubię filmy wojenne i oczywiście obydwa w/w filmy też.
Bipo - świetne zakupy.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kolejny klasyk trafił do kolekcji:


Film ma swoje lata i to widać zarówno w obrazie jak i efektach, ale ma to coś czego niema dużo obecnych...
Wiem ,że obejrzę nie długo ponownie bo podobał mi się bardzo... a usłyszeć ponownie muzykę i motyw przewodni to gebuska sama się cieszy . Pozdro
 
Ostatnia edycja:
Do góry