Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Nasze zestawyTutaj prezentujemy nasze wnętrza wraz ze sprzętem.

Wróć HDforum > Styl życia - lifestyle > Nasze zestawy > [Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój
Odpowiedz

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Jan 2013

26-04-2015, 20:05
Domyślnie

Witam "BIPO". Możesz podać DOKŁADNE,co do milimetra, ( wysokość, szerokość, obwód) wymiary tego "wazonika" do kwiatów , co masz obok kolumn i materiał z którego zrobiłeś "stolik" pod sprzęt.
Odpowiedź z Cytatem
Savron jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Banned

Meldunek: Nov 2007
26-04-2015, 21:18
Domyślnie

Bipo kiedy kupiłeś projektor i ile masz nabitych godzin pracy lampy?

Wysłane z mojego Note 3
Odpowiedź z Cytatem
lycone jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Sep 2010

27-04-2015, 09:02
Domyślnie

Cytat:
Napisał Savron Zobacz post
Witam "BIPO". Możesz podać DOKŁADNE,co do milimetra, ( wysokość, szerokość, obwód) wymiary tego "wazonika" do kwiatów , co masz obok kolumn i materiał z którego zrobiłeś "stolik" pod sprzęt.
Wazonik to 27cm i 7mm średnica od zewnętrznej krawędzi do zewnętrznej, 26 cm i 1mm średnica wewnątrz doniczki od ścianki do ścianki. Wysokość to 24cm i 3mm. Materiał to porcelana.
Jesteś pierwszą osobą co się o mojej Żony rzeczy pyta... Ja go kupiłem w Leroy Merlin.

Stolik jest zrobiony przez stolarza na zamówienie, ale z tego co mi mówił to dolny stand jest poskręcany z kilku płyt chyba MDF albo fornirowanej płyty wiórowej - materiału Ci nie powiem. Ale to jest cholernie ciężkie. Są on poskręcane, następnie szpachlowane i położony na to biały lakier. Sam stand waży z +/-30kg. Wnosiliśmy go w dwie osoby i w sale nie było łatwo. Górna skrzynia jest zrobiony z pojedynczych płyt i tak samo jest poszpachlowana oraz polakierowany na wysoki połysk. Stanowi ona oddzielny element, którą możesz sobie zestawić i postawić w inne miejsce. Posiada ona szufladę po całości całej skrzyni otwieraną od frontu na docisk na prowadnicach bluma.

Do Iycone: Nie całe 2 lata, nabitych godzin ma 450 a czemu pytasz?
Kino: DTS X/DOLBY ATMOS 5.2.4 SONY VPL-VW270ES, 130" K.a.u.b.e.r Blue Label Tensioned Gray Pro, Denon AVR-X6200W, OPPO UDP 203, Heco Celan GT 42, Heco MS200F, SVS SB 2000x2 szt.-Kalibracja wg. THX I HAA CinemaPro
Stereo: Denon PMA 2020ae, Denon DCD 1510ae, Heco Music Style 900, Tomanek TAP8, Furutech FP-3TS762, Furutech FP-3TS20, Chord Odyssey 4, IC: Van Den Hul Second
Moja galeria http://www.hdtv.com.pl/forum/1156870-post1.html

Ostatnio edytowane przez Bipo ; 27-04-2015 o 09:09
Odpowiedź z Cytatem
Bipo jest offline
reklama

Banned

27-04-2015, 09:22
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bipo Zobacz post
Do Iycone: Nie całe 2 lata, nabitych godzin ma 450 a czemu pytasz?
No to ładnie. Dobrze, że lampa jest w miarę tania, bo już nabiłem ponad 100h w miesiąc.
Masz sterowanie opcją Reality Creation? Chodzi mi o ustawienie Resolution i Noise Reduction w stu stopniowej skali. Podobno starsze modele nie miały tych bardzo ważnych opcji. Ciekawi mnie jak jest naprawdę.

Wysłane z mojego Note 3
Odpowiedź z Cytatem
lycone jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Sep 2010

27-04-2015, 09:30
Domyślnie

Cytat:
Napisał lycone Zobacz post
No to ładnie. Dobrze, że lampa jest w miarę tania, bo już nabiłem ponad 100h w miesiąc.
Masz sterowanie opcją Reality Creation? Chodzi mi o ustawienie Resolution i Noise Reduction w stu stopniowej skali. Podobno starsze modele nie miały tych bardzo ważnych opcji. Ciekawi mnie jak jest naprawdę.

Wysłane z mojego Note 3
Nie wiem, gdzie przeczytałeś tą informacje, ale 55miały wszystkie regulację RC w skali 0-100. Tym właśnie się różniły od wprowadzonego w późniejszym czasie vpl-hw40. On ma tylko opcje włącz i wyłącz RC już sam nie możesz ingerować w jakim stopniu ma być użyty RC. Ponadto się nie martw o lampę, to że masz 5000h to nie oznacza że po tych godzinach Ci się wypali i nie będzie obrazu. Producent daje gwarancję, że przez te 5tyś.h projektor będzie świecił niezmienną mocą lampy, a później będzie świecił ale już nieco słabiej. Podejrzewam, że nawet nie zauważymy w obrazie, kiedy nam minie te 5tyś. Ponieważ będziemy przyzwyczajeni do obrazu....
Kino: DTS X/DOLBY ATMOS 5.2.4 SONY VPL-VW270ES, 130" K.a.u.b.e.r Blue Label Tensioned Gray Pro, Denon AVR-X6200W, OPPO UDP 203, Heco Celan GT 42, Heco MS200F, SVS SB 2000x2 szt.-Kalibracja wg. THX I HAA CinemaPro
Stereo: Denon PMA 2020ae, Denon DCD 1510ae, Heco Music Style 900, Tomanek TAP8, Furutech FP-3TS762, Furutech FP-3TS20, Chord Odyssey 4, IC: Van Den Hul Second
Moja galeria http://www.hdtv.com.pl/forum/1156870-post1.html
Odpowiedź z Cytatem
Bipo jest offline
Wspiera forum

27-04-2015, 10:02
Domyślnie

Cytat:
Napisał lycone Zobacz post

Wysłane z mojego Note 3
Tania czyli ile??To pojęcie względne.Mnie zwala z nóg cena lampy, 1200zł?? I ile sony daje gwarancji na lampę??

Odpowiedź z Cytatem
robertuss jest offline
Banned

27-04-2015, 10:04
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bipo Zobacz post
Nie wiem, gdzie przeczytałeś tą informacje, ale 55miały wszystkie regulację RC w skali 0-100. Tym właśnie się różniły od wprowadzonego w późniejszym czasie vpl-hw40. On ma tylko opcje włącz i wyłącz RC już sam nie możesz ingerować w jakim stopniu ma być użyty RC.[emoji2] Ponadto się nie martw o lampę, to że masz 5000h to nie oznacza że po tych godzinach Ci się wypali i nie będzie obrazu. Producent daje gwarancję, że przez te 5tyś.h projektor będzie świecił niezmienną mocą lampy, a później będzie świecił ale już nieco słabiej. Podejrzewam, że nawet nie zauważymy w obrazie, kiedy nam minie te 5tyś. Ponieważ będziemy przyzwyczajeni do obrazu....
W avtest.pl ten projektor dostał tylko jeden minus czyli brak regulacji układu RC. Myślałem, że po prostu dodali to w nowszych modelach, a tu się okazuje, że jednak regulacja była?!

Co do lampy to pewnie tak będzie, że przyzwyczajenie do obrazu zrobi swoje. Czytałem opinie ludzi, którzy wymienili lampe (nie koniecznie Sony) po kilku tys. i odkryli obraz na nowo. Wcześniej wydawało im się, że świeci jak na początku

Wysłane z mojego Note 3
Odpowiedź z Cytatem
lycone jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania