[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Przepraszam, że nie odpisuję ale nie było mnie przy kompie. Na chwilkę zaglądam tylko gdzie nie gdzie z telefonu...;-)
Mój drogi Savroniku żadnych złych rzeczy nie spowoduję wręcz przeciwnie będzie ładnie wyeksponowany i cieszył oko...;-) Tylko nie wiem co Ty tam kombinujesz....;-) Nie ważne co to będzie, będzie obdarzone wielką dbałością i szacunkiem..;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
No faktycznie, mały nie jest ;)
(to a propos wpisu w Nasze Zestawy )
Ładnie się teraz całość komponuje.

Ta szafeczka to wzór opatentowany? ;) Im dłużej oglądam twoje fotki, tym bardziej podoba mi się to rozwiązanie, chyba zaczerpnę co nie co :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
A proszę Cię bardzo od tego jest forum aby podpatrywać rozwiązania u innych i wprowadzać je w życie u siebie....;-)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Zapomniałem wam napisać odnośnie tej pomyłki z kolorami to przy odbiorze białego Sprzedawca jeszcze raz mnie bardzo przeprosił za pomyłkę, a dodatkowo otrzymałem w ramach rekompensaty słuchaweczki douszne Denona AH-C260....;-) Mała pierdółka ale cieszy, i wielkie uznanie dla sprzedawcy oraz sklepu bo mimo, że to tak na prawdę nie ich wina była to poprawili mi znacząco humor...;-) Ponadto właśnie się rozglądałem za słuchaweczkami do biegania, a tu mam już z głowy... Może to nie są jakieś audiofilskie słuchawki za nie wiadomo ile ale dźwięk jest w miarę ok i jest basik porównaniu do szajsu Philipsa którego oddałem jak tylko włączyłem...;-)


free screenshot software
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Proszę bardzo... to się nazywa Sprzedawca przez duże "S"! :-D Brawa za takie podejście do tematu! :eek:k:
Tak jak pisałeś... mały drobiazg a cieszy ;-)
 

Garos

New member
Rewelacja, pokój zrobiony luksusowo i bardzo funkcjonalnie. Masz poczucie smaku :p
Na jakiej wysokości powiesiłeś tylne głośniki ?
Wkrótce będę wieszał u siebie a porad jest mnóstwo i jest duża rozbieżność.

Dzięki, pozdrawiam
Garos
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Głośniki tylne zawieszone są u mnie tak, że głośnik wysokotonowy jest 165cm nad podłogą tj. około 30cm nad głową skierowany na widza. Ja się trzymam zasady 30-60cm nad głową słuchacza... ;-)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Piękny gratisik. Mimo wiedzieć, że są jeszcze dziś normalni ludzie wśród bezdusznych sprzedafffcuuufff :) Tak jak w temacie o Monitor audio. Napisz co to za sklep.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
AV Świat - Sprzęt audio-video

Jest to salon w Warszawie na ul. Bończuk 9. Obsługa pierwsza klasa, można podjechać i odsłuchać co Cię interesuję a jak nie mają na stanie to spróbują sprowadzić. Ponadto można wypożyczyć sprzęt do domu i oddać za kilka dni. Naprawdę polecam.;-) I co najważniejsze NIE ZOSTAWIAJĄ klienta z problemem tylko próbują go zlikwidować!
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
BIPO, Bipo Baggins, potrzebuje fotki twej "sali kinowej" w wysokiej rozdzielczości. Jeżeli chcesz mieć cóż jedynego i unikatowego. Tak jak mój pierścień , jedyny pierścień SaUrona. :) Czeeeeeeeekam :cry:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kurczę nie wiem którą CI wysłać...;-( Tak patrzę, że nie mam teraz żadnej fotki z ekranem i białym głośnikiem centralnym.... Rano zrobię to Ci prześlę ok...
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Kurczę nie wiem którą CI wysłać...;-( Tak patrzę, że nie mam teraz żadnej fotki z ekranem i białym głośnikiem centralnym.... Rano zrobię to Ci prześlę ok...

Sorki, BIPO. Od razu nie popatrzyłem ze masz na pierwszej stronę pasujący mi format. Nic nie trzeba. Już wiem że masz 1080 x 650. Wszystko gra. Teraz tylko cierpłiwości.:)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Zrobiłem dzisiaj aktualną fotkę i wysłałem Ci w priv, mam nadzieje że format i rozdzielczość ok...?;-)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
savron zrobi ci ręcznik ze zdjęciem twojego kina domowego :D albo zegar z predatorami i piórami co już pokazywał po drodze ;P

u mojej żony nie przejdzie czarny sufit a szkoda bo już bym pomalował..:wink:

tak sobie myśle, że nie musiał byś robić całego czarnego tylko tak jakby wyspę i ją wtedy pomalować na czarno. Będe u kuzyna kiedyś tam zrobię zdjęcie dla ciebie jak to wygląda, on ma na miało wszystko a sufit wyspa na czarno. Super to wygląda. Może małżonke przekonasz :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry