[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

Henry

Active member
Bez reklam
I znowu ekipa spieprzyła robotę. Pomalowali panele akustyczne i się dziwią, że farba się nie trzyma.:x

Pewnie nie zagruntowali przed malowaniem ;)

a tak serio, to tak niestety jest z tymi ekipami, bierzesz kogoś, płacisz nie małe pieniądze i jeszcze ciągle trzeba nad nimi stać i pilnować
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ok, sytuacja na ten moment się wyklarowała. Dzisiaj wykonawca przyprowadził prawdziwego fachowca, który zamiast pomalowanych paneli na meblach zastąpi je tapicerowaną gąbką z wnękami na ledy. To nie duży fragment za właściwymi panelami ale po całej długości więc może mieć wpływ na akustykę i ewentualne "dudnienie". Pomalowane fragmenty idą na śmietnik. Właściwe fronty będą z laminatu oklejonego panelami akustycznymi a przerwy wypełnione "szczotką" żeby uniknąć "tuby". Jutro robią stelaże pod sufity napinane. Trzymajcie kciuki :)
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
No dobrze. Stelaże pod sufity napinane już założone. Wszystko przygotowane pod montaż oświetlenia ale jeszcze tydzień czekania na cyklinowanie :(
 

fazer58

Member
Bez reklam
"dyzio4" patrz,że ja też z Białegostoku i nie obejdzie się tak,że Ty tam sam będziesz delektował się tymi wspaniałościami:))))
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dyzio, jak już prowadzisz "dziennik budowy", to wklejałbyś jakieś fotki z poszczególnych etapów budowy. Ja chętnie obejrzę.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Też bym zalukał co u kolegi w trawie... pokoju piszczy :) Będzie atmos? Jestem z okolic Cieszyna, więc dzieli nas bardzo duża odległość, ale na otwarcie już się szykuję. Żartuję :) Spokoju życzę :)
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
IMG_20140927_00119.jpg
[/url]
photo hosting[/IMG]

IMG_20140927_00120.jpg
[/url]
uploadimage[/IMG]

IMG_20140927_00121.jpg
[/url]
photo uploading websites[/IMG]
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
No Dyzio pięknie to wygląda. Teraz rozumem Twoje rozterki odnosnie Twojego amplitunera. Chciałbym mieć namiastkę tego co budujesz. Szkoda ze z Trójmiasta jest tak daleko do Białegostoku...
 
Do góry