[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szerokości to ma 3 metry.
Jak będzie z DT to trzeba się będzie przekonać nausznie. Będą panele akustyczne a w narożniki można wstawić dyfuzory. Podłoga wygłuszona matą i wykładziną. Akustyk z RMS mówi, że do słuchania będzie dobrze - do ustawienia trzeba zrobić trójkąt równoboczny. Można też równoramienny - podobno idealna konfiguracja. A w ostateczności przymierzyć się do DT STL to już nowa i zupełnie inna generacja kolumn. Grają "do przodu" a sterowanie basem z pilota i są na cokole kolumn diody pokazujące nastawienie basu w kolumnach.
 

zbyszek_cz

New member
Ja swoje DT Studio Monitor 65 mam ustawione w równoramiennym i skrzyżowane przed miejscem odsłuchowym. Dużo lepszy efekt niż ustawione 90st lub skręcone wprost na miejsce odsłuchowe. Chociaż zaczynałem na ustawienia grającego "za plecy".
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już mam wejście :)


IMG_20140830_00109.jpg
[/url]
image hosting more than 5mb[/IMG]
 

JanVid

New member
Natomiast .... ja zamawiam miejsce w pierwszym rzędzie w dniu uroczystego otwarcia .... mam nadzieję, że takowe będzie :) ...... a tak na marginesie to trzymam kciuki za powodzenie projektu :)
 

eddielublin

New member
a będzie jakaś garażowa wyprzedaż "starego złomu" ? Może opłaciło by się myknąć do B-stoku na otwarcie :)
Masz już jakąś wizję co tam zagra? Jak fajne klimatyczne wnętrze do trzeba by jakąś lampę wpasować z dużą ilością "świeczek", nie dość, że fajnie gra to jeszcze klimat robi...
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do sprzętu na razie nie podchodzę. Czekam na pomieszczenie żeby tam wstawić i posłuchać. Ale żona sobie wymyśliła, że jeszcze trzeba "przy okazji" wymienić drzwi wejściowe do domu i wyremontować kuchnię. Zbankrutuję :hmm:
 

JanVid

New member
... no nie ... drzwi zamurowałeś? .... to jak teraz wejdziemy na otwarcie? .... przez kuchnię z 4-ro packami się chyba nie da (tak po cichu wyczuwam, że będzie "strażnik") :)
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
ale wykladzina bedzie?

Oczywiście, że będzie. Drewna tylko ten fragment, co na zdjęciu. Reszta w wykładzinie, którą już zamówiłem. Ale wykonawca tak wolno robi, że już mnie denerwuje jego widok w moim domu :). W dodatku ciągle coś pomyli i musi poprawiać :( pomimo projektu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
tak to jest z wykonawcami, choć jeśli myśli i poprawia to może to i dobrze? ;) Chyba lepszy taki, który pomyśli i zrobi dobrze niż taki, który bezmyślnie wykona błędny projekt ;)
U mnie ekipa miała robić jeden pokój 2 tygodnie, dziś mija 4 a do końca jeszcze ok. tygodnia brakuje.

Życzę powodzenia i rychłego pozytywnego zakończenia. Życz mi proszę tego samego, bo też mam już dosyć ;)
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
tak to jest z wykonawcami, choć jeśli myśli i poprawia to może to i dobrze? ;) Chyba lepszy taki, który pomyśli i zrobi dobrze niż taki, który bezmyślnie wykona błędny projekt ;)
U mnie ekipa miała robić jeden pokój 2 tygodnie, dziś mija 4 a do końca jeszcze ok. tygodnia brakuje.

Życzę powodzenia i rychłego pozytywnego zakończenia. Życz mi proszę tego samego, bo też mam już dosyć ;)

Dzięki Krzysiek i życzę powodzenia.
Strasznie mnie denerwuje brak przewidywania wykonawcy. Chociażby z drewnianą podłogą - zapomniał, że jak się połozy drewno to trzeba dwa tygodnie odczekać do cyklinowania i lakierowania. Dopiero jak wziąłem firmę od podłóg i potrąciłem to z jego wynagrodzenia to powiedział, że "wypadło mu z głowy" :(
I znowu dwa tygodnie "w plecy".
 

murzyn997

New member
Własny kąt,miejsce gdzie można się odprężyć,wyciszyć,wyrwać się na chwilę od dźwięków wydobywanych z ust naszych kochanych kobiet,dźwięków które w niczym nie przypominają fajnie spasowanego zestawu audio;)Chyba marzenie każdego faceta:)
Super pomysł,powodzenia!!!
 
Do góry