[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio posłuchałem trochę kabli i jeden był naprawdę świetny, który został u mnie w domu.
I teraz uwaga, pewnie nikt nie zna :)
Ortofon Reference SPK-400 biwire.

IMG_0033.jpg
[/url]
photo hosting sites[/IMG]
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Świąteczne słuchanie wypożyczonych Sonus Faber Olympica II. Kiedyś na tym forum napisałem, że po odsłuchu tych kolumn jestem melomanem ale teraz już nie jestem tego taki pewny :)

IMG_0051.jpg
[/url]
image post[/IMG]
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
R700 jednak często wyostrzały brzmienie, potrafiły zadudnić basem i miały mniejszą scenę, mniej powietrza. MA Gold 300 moim zdaniem zupełnie są daleko od KEF :) - nie chcę krytykować ale to nie moje granie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Miałem podobne odczucia przy R700, czyli faktycznie jest cos na rzeczy.
W najbliższym czasie ponownie posłucham R700 i jak będą to od razu poproszę o R900 :)
Dzięki
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na razie R900 zostawiłem. To naprawdę świetne kolumny w moim zestawieniu wiec się opamiętałem i nie sprzedałem, ponieważ jeszcze nie wiem jak zagra MA8000. MF kontrolnie wystawiony na giełdzie ale też jeszcze nie jestem pewny co do jego sprzedaży. Po odsłuchu MA8000 wszystko się okaże :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
R700 jednak często wyostrzały brzmienie, potrafiły zadudnić basem i miały mniejszą scenę, mniej powietrza. MA Gold 300 moim zdaniem zupełnie są daleko od KEF :) - nie chcę krytykować ale to nie moje granie.

Nie tylko Ty masz takie zdanie jeśli chodzi o MA G 300 - a GX były takie fajne.. jak można było to skrza....
 
Do góry