[Nasze Zestawy AV] Pokój kinowy

dider

New member
Po małej modernizacji system Dolby Atmos 7.1.4 na Onkyo TX-RZ730 ukończony



1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
-----------------
9.jpg



Nie wyrażam zgody na wykorzystanie i rozpowszechnianie powyższych zdjęć.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale ciekawy dizajn, kolorystyka i wogole. Jak profesjonalnie zdjecia zrobione masakra.

To na cele prywatne czy jakis showroom?


ps.
Fotele chyba drozsze niz caly system audio hehe.
 

Noisy

Member
Piękna salka, naprawdę wygląda niesamowicie !
Ale te klipsche w tej wnęce :( nie da się ich wyciągnąć przed ekran ? To jest chyba jedyny minus tego pomieszczenia.
Napisz nam proszę pełną specyfikację, jaki masz dokładnie model na frontach, co to za monitory, co w suficie i jaki subwoofer ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dedykowane pomieszczenie .....ach pomarzyć można.... :)
Fajny klimat, gratki :)

Ps.gdzieś widziałem taki fotel.... :)
 

bielikk

New member
Bez reklam
Po małej modernizacji system Dolby Atmos 7.1.4 na Onkyo TX-RZ730 ukończony



1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
-----------------
9.jpg



Nie wyrażam zgody na wykorzystanie i rozpowszechnianie powyższych zdjęć.


"PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ I NAD POTRZEBAMI 99,9% OSÓB, KTÓRE CHCĄ MIEĆ KINO W DOMU" - "SNOBIZM DO KWADRATU" Jeżeli już chciałeś mieć, i urządzałeś "salę kinową" w domu to powinieneś pomyśleć o wykonaniu pochyłej lub stopniowanej podłogi jak w prawdziwym kinie, ustawić - zamontować powiedzmy trzy rzędy foteli kinowych (po 4 szt w rzędzie) i z małą grupką znajomych pooglądać premiery, lub kultowe filmy ... .
Życzę miłych wrażeń - przyjemnego oglądania filmów, i trochę refleksji nad tym co napisałem ...

Ta "salka kinowa" raczej odpycha a nie zachęca do oglądania filmów ...
icon6.gif
 

dider

New member
A wiec poczęci odpowiem na pytania
Pokój jest do celów prywatnych oglądania filmów muzy tam nie słucham.
Klipsch nie wiem czy się duszą czy nie mają po 2cm luzu a od środka jest pusta przestrzeń wyciągnąć ich się nie da bo przeszkadzają drzwi a wiadomo że klipsch są głębokie , wcześniej stały luzem i nie słyszę żadnej różnicy choć od razu powiem że nie jestem jakimś melomanem nawet przy zmianie z tonsilów to za bardzo nie było dla mnie różnicy.
Co do kolumn to klipsch r-26f ,sufit Taga Harmony TCW-300R i heco victa prime 202
Co do krytyki nie wiem dlaczego nie widać chyba tylko prywatnie
Nie jestem żadnym snobem robiłem to sam własnymi rękoma i w miarę jak najtaniej a że akurat taki projekt-styl mi się podoba to ja tam mieszkam i ja tam oglądam wiem że każdy ma swój gust i może sobie zrobić jak chce nawet gołe białe , czy czarne ściany i to jest jego sprawa
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
No petarda, to już naprawdę wygląda świetnie.
Możliwe że lepszy sprzęt dałby jeszcze lepsze wrażenia odsłuchowe, ale gratuluję pomysłu i wykonania.
 

barburian

New member
Bez reklam
Gratuluję pomysłu i super salka. Tylko pomarzyć o takim pomieszczeniu na potrzeby kinowe. Jaka powierzchnia tej salki ?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kompletnie nie moja bajka pod względem stylistycznym, ale zazdroszczę dedykowanego pomieszczenia i projektu kina samego w sobie :) Pewnie frajda z użytkowania nieziemska.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Szacunek za włożoną pracę. Bardzo pozytywnie, choć stylistyka nie moja ale super taka salka osobna do kina.
 
Do góry