[Nasze Zestawy AV] Black & White czyli ewolucja

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.Tym razem ja postanowiłem pokazać moje obecne zabawki po modyfikacji ale zacznę od lekkiej historii jak to mniej więcej było :

Zaczęło się tak....1992 , w dużym pokoju królował jakiś chyba 20 calowy UNIMOR albo UNITRA, siostra u siebie miała 21 calowy kolorowy JVC - z Baltony !!! a u mnie pojawiło się takie cudo


neptun_171.jpg


potem był jakiś 21 calowy Sony , jeszcze potem 29 calowy Panasonic ( 100 Hz !!! - co to był za szał jak tv miał 100 Hz )
i dalej



foto_005.jpg

To 44 calowy tylnoprojekcyjny potwór m-ki LG 44NZ21RB
Z boku na szafce : nagrywarka dvd Philipsa , magnetowid Sony i jeszcze oryginalna bo Made in Japan wieża stereo Panasonic , która zresztą daje radę do dnia dzisiejszego( co Japoniec to Japoniec)


1215.jpg

Potem zagościł LCD LG 42LE 2R to 2007 r


sharp.jpg

I przyszedł czas na 52 calowego Sharpa


DSC_8647.jpg

+ budżetowe stereo

DSC_8668.jpg




a teraz to wygląda tak

image.jpg

Sony KDL 65W855C


image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Ostatnie zdjęcia najlepsze, ładnie widać dzięki Twoim zdjęciom jak technika poszła do przodu.
Fajnie się to u Ciebie prezentuje
Nie wiem czy mi się wydaje czy to złudzenie na zdjęciach ale masz chyba wysoki ten pokój.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pokój jest normalnej wysokości,w zwykłym bloku- to efekt zrobienia zdjęcia od dołu. A technika faktycznie poszła do przodu, i w telewizorach ale i aparatach foto.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No faktycznie. na tej focie co oko w tv to sufit tak wysoko ze masakra xD
Ty masz 3.5m w salonie?

Fajnie, masz urzadzone. Taki troche styl minimalistyczny pusto ale schludnie tak jak lubie. Tylko w tej lewej szufladzie gdzie masz dekoder kable jakos ladnie uporzadkuj aby sie nie zucaly w oczy.

Aha i chyba ktos wczoraj foty robil jak bruce wszechmogacy lecial xd
 
Ostatnia edycja:

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie to zwykłe blokowe 2,5 m. A kabelki są faktycznie jeszcze do poprawki .Z Brucem trafiłeś w 10:lol:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiem Ci, że od lat chodzi za mną pomysł stworzenia podobnej galerii.
Fajny temat i gratuluje ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Fajny pokoik, ale troszkę pustawo, przydałoby się jakiś dywanik położyć przed kolumny. Niestety styl nowoczesny z minimalistycznym jest anty audiofilski. Mnie osobiscie się bardzo podoba ale akustycznie leży do kina czy stereo.... Biała ściana malina.. ;-) bravo.
 

lobos

New member
Bez reklam
Gratulacje! Mega pozytywna zmiana :eek:k: Minimalistycznie i ze smakiem.
Ściana fajnie zrobiona. Dobrze, że pomyślałeś o zamaskowaniu kabli ;-)
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
A dzięki, dzięki za dobre słowo. Rzeczywiście nie lubię jak jest za dużo nastawiane wokół telewizora bo mi to przeszkadza. Ile ja się musiałem namęczyć z pięknięjszą połową, która upierała się przy dużej ilości różnej maści chabazi na stoliku. Koniec końców wylądował jeden obok szafki. Cóż trzeba iść na kompromisy.;)
 
Ostatnia edycja:

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Był z tym lekki problem i musiałem wyciąć otwory w dolnej półce i tylnej ściance i teraz daje rade
 

collider

New member
Bez reklam
Tym tylno projekcyjnym tv to mi zaimpnowales. Na tamte czasy to byl chyba bardziej wypasiony telewizor niz obecny Sony.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Rozgrzeszam:) Bardzo ładny pokoik, szczególnie cegła na ścianie za tv, choć osobiście bardziej podoba mi się w czarnym kolorze.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tym tylno projekcyjnym tv to mi zaimpnowales. Na tamte czasy to byl chyba bardziej wypasiony telewizor niz obecny Sony.


Stało TOTO na środku sklepu firmowego SONY w Zielonej Górze . Kosztowało tyle ( w szczególności na ówczesne zarobki) ,że teraz na pewno trzy raz bym się zastanowił , ale wtedy... kto o tym myślał
 

Caparzo

New member
Bez reklam
:kom:Jak dla mnie to 52 cale gubi się na ścianie :) teraz wymiana na 60+ ;)
nie szkoda było ci szafki psuć dziurami na chodzenie ?

btw tych z dołu nie słuchaj, bo u nich świstak siedzi i zawija...

Powiem Ci, że od lat chodzi za mną pomysł stworzenia podobnej galerii.
:banned: :banned: :banned: dalej masz uraz po czajniku pewnie :razz:

Kolega mnie ubiegł. Ja już mam sporo gotowych fotek, poukładałem je też chronologicznie, nawet mam opis, tylko ciągle czasu brak by to porządnie wkleić.
:banned: :banned: :banned:

a ja jestem z archiwum x :bober:
 
Do góry