[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

robertuss

Active member
Bez reklam
Trochę się pogubiłem.Od takich zdjęć był inny dział (nasze zestawy??) czy nazwę zmienił , nie rozumiem ciut.Tylne kolumny kupę kasy.One mają może wbudowany wzmacniacz czy coś??Focale tak maja chyba.Ty mógłbyś na projektor się porwać.Płótno opuszczane na okno , nie jest tak zle.Maskownice zdjęte, większość tak robi ciekawe po co?:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nic się nie pomyiło Tobie Kolego teraz są dwa tematy odnośnie "Naszych zestawów" w tym teoretycznie powinny być same zdjęcia i każdy sobie może założyć swój temat,,,,
Co do zdejmowania maskownic dużo ludzi faktycznie tak robi - maskownice troszkę psują dźwiek ( szczególnie tego typu jak u mnie, a takie są często stosowane w róznych kolumnach), ja tylko zdejmuję jak mam naprawdę chęć na posłuchanie sobie muzyki w stereo kiedy fizycznie jestem w salonie..
Co do głosników surandowych to już wszystko opisałem w tym drugim temacie ( dlatego pisalem w poprzednim temacie że tutaj nie ma sensu zbytnio pisać ponownie bo wszystko będzie trzeba powtarzać) - są drogie ale dla mnie są świetne i nie mam zamiaru już ich zmieniać aż się rozpadną :) na szybkiego to nie mają wzmacniacza tylko mogą pracować zarówno bipolarnie jak i dipolowo i dodatkowo można troszkę ustawić żeby głośniej lub ciszej grały (nie licząc tego co ustawisz w amplitunerze) bodajże +- 3dB. I do tego są świetnie wykonane...
Tutaj najlepiej same zdjęcia wkładać i tyle..
Natomiast co do projektora to tak jak pisałem :) nie ma zgody od żony (w przeciwnym wypadku bylby to Soniak ) musialbym zrobić coś takiego jak Kolega Bipo a na to moja żona nie idzie...
Była firma sprawdzała ( na tym samym projektorze co Bipo ma ) i po godz. 19 przy zasłoniętych roletach jak i zasłonach nie ma oglądania - przyrost formy nad treścią - szkoda kasy... Ja mam bardzo nasloneczniony salon - niestety albo i nie :) to zależy kto patrzy...
Jak się wydaje pieniądze to efekt musi byc taki jak jest u Bipo w salonie po zrobieniu jaskini - wtedy jest sens.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W czerwcu firma była i sprawdzała... Rolety sa takie i inne nie będą ... zresztą to żona wybierala i powiem Ci że tyle "dziadostwo" to kosztuje że właściciel firmy naprawdę świetnie sobie żyje z tego interesu... w zyciu bym nie przypuszczał że tak dobry to biznes ...
A do tego jeszcze u mnie jeden jest problem ja mam salon tak na 70% otwarty na jadalnię także wiesz tym bardziej u mnie musi byc patent zastosowany od Bipo... w przeciwnym wypadku szkoda kasy.. patrząc to co widziałem z tego projektora w salonie w przystosowanym pomieszczeniu do KD czy to co Bipo zapodał na zdjęciach to u mnie to wyglądało ... może nie będę pisał... a do tego ta druga strona salonu w 70% to same okna.....
 

collider

New member
Bez reklam
Powiem ci, ze piekny sprzęt i otoczenie. Zdziwilo mnie to a wlasciwie uradowalo, ze sprzet roznych marek a potrafi tworzyc fajna calosc. Gratulacje.

Odnosnie tematu to troszke kicha bo i tu i tam komentarze. Maslo maslane sie porobilo.Moze warto by było zrobic ten temat bez komentow. Same fotki? Jeden temat zabije drugi.
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam

Lolek tylko ostatnie zdjęcie widać na forum, resztę są linkami na które trzeba kliknąć. Spróbuj zmienić tak aby były od razu widoczne zdjęcia po wejściu do twojego wątku...:-D

Sprzęcik pierwsza klasa,:-D. Paradigmy studio zawsze mi się podobały....:mrgreen: A salonik to już bajka z prawdziwym kominkiem...
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Nie ma to jak srebrny kolor :eek:k:
Onkyo jest piękny
Dziwię Ci się że nie masz wszystkiego jednej firmy.;)
Nie ma to jak czarny kolor;)Onkyo mi odpowiada bo ma spartański wygląd (kanciasty) zaczyna mi też pasować obecny DENON seria "X" . No ciekawy jestem co Lolek zrobisz jak w tym roku są duże szanse że ukaże się top model Onkyo ze wszystkimi najnowszymi Dekoderami Audio , włącznie z Auro 3D.Dziesięć tysi szykuj:) ehh to hobby.Lepsze to niż nałóg papierosowy.Rocznie z 3 tys w powietrze idzie.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nie ma to jak czarny kolor;)Onkyo mi odpowiada bo ma spartański wygląd (kanciasty) zaczyna mi też pasować obecny DENON seria "X" . No ciekawy jestem co Lolek zrobisz jak w tym roku są duże szanse że ukaże się top model Onkyo ze wszystkimi najnowszymi Dekoderami Audio , włącznie z Auro 3D.Dziesięć tysi szykuj:) ehh to hobby.Lepsze to niż nałóg papierosowy.Rocznie z 3 tys w powietrze idzie.

Dlatego ja nie palę, a kupując sobie kolejną płytkę lub książkę mówię mojej żonie ,,że chyba lepsze to niż pieniądze wydane na fajki lub alkohol....;-) (nie ukrywam jakiś się od czasu do czasu się wysączy...)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem ci, ze piekny sprzęt i otoczenie. Zdziwilo mnie to a wlasciwie uradowalo, ze sprzet roznych marek a potrafi tworzyc fajna calosc. Gratulacje.
Odnosnie tematu to troszke kicha bo i tu i tam komentarze. Maslo maslane sie porobilo.Moze warto by było zrobic ten temat bez komentow. Same fotki? Jeden temat zabije drugi.

Wiesz mi to nic a nic nie przeszkadza, a tak jak pisałem kilka razy mam dwóch znajomych co mają wszystko z każdej innej firmy i myślę 95% wszystkich tutaj użytkowników każdy by ten sprzęt chciał włącznie ze mną :) nawet jakbym mial wszystko jednej firmy :)

Lolek tylko ostatnie zdjęcie widać na forum, resztę są linkami na które trzeba kliknąć. Spróbuj zmienić tak aby były od razu widoczne zdjęcia po wejściu do twojego wątku...:-D

Sprzęcik pierwsza klasa,:-D. Paradigmy studio zawsze mi się podobały....:mrgreen: A salonik to już bajka z prawdziwym kominkiem...

Drogi Kolego to jest kopia z drugiego tematu :) a ostatnie zdjęcie jest tylko pokazane bo mam w kompie gdyż pewna osoba kiedyś prosiła mnie o zdjęcie kominka i namiary na firmę która u mnie montowała i generalnie zajmowała się od projektu poprzez ściągnięcie wkładu, marmuru i rozprowadzeniem na piętro... Gdzieś te zdjęcia mam ale szuakć ich to ..... rozumiesz....:)

Zawsze można im pomóc :D

Niestety za bardzo szanuje pieniądze żeby sie do tego przyłozyć :) ale powiem Ci jedno jak drugi raz się urodzę to albo raz jeszcze będę starał się zostać pilotem wojskowym , albo założę firmę z roletami :)

Nie ma to jak srebrny kolor :eek:k:
Onkyo jest piękny
Dziwię Ci się że nie masz wszystkiego jednej firmy.;)

Bardzo proste to już pisałem kiedyś BR od Onkyo w porównaniu z BR Denona jest kosmiczna przepaść - obydwa testowalem i nie żałuję tych pieniędzy które trzeba było dołożyć do Denona bo niestety też znacznie był droższy... szkoda bo Bóg świadkiem że miałem chęc na Onkyo - ale niestety...
Co do Marantza to też uważam że marantz jest lepszy w stereo jak Onkyo (wzmak i cd) a kupilem też wzmak marantza Ki pearl lite ale niestety nie zmieścił mi się tam gdzie miał stać... sprzedawca wprowadził mnie w błąd, a ja nie sprawdzilem tego... i wzmak został odesłany..

Nie ma to jak czarny kolor;)Onkyo mi odpowiada bo ma spartański wygląd (kanciasty) zaczyna mi też pasować obecny DENON seria "X" . No ciekawy jestem co Lolek zrobisz jak w tym roku są duże szanse że ukaże się top model Onkyo ze wszystkimi najnowszymi Dekoderami Audio , włącznie z Auro 3D.Dziesięć tysi szykuj:) ehh to hobby.Lepsze to niż nałóg papierosowy.Rocznie z 3 tys w powietrze idzie.

Nic nie zrobię bo tak jak pisałem jak tylko kupiłem sprzęt że na 5-6 lat zapominam o sprzęcie, a w przypadku amplitunera to pewnie i na wiecej lat bo mnie Atmosy, auro itp nie interesują, inaczej zapewne myślałbym jakbym miał dedykowany salon do KD, a tak to mi wystarcza w tych warunkach...
A do tego jak mantra powtarzam że człowiek nie samym KD żyje i jest wiele innych fajnych hobby i jest na co wydawać... np w maju przegląd drugiej mojej zabawki oraz AC i OC - to jest mój nowy amplituner z Auro 3d Kolego :), potem wakcje i wczasy - a wypoczynek dla mnie również jest ważny i sprawia mi wiele radości i nie poświęciłbym wakacji w imie wypasionego amplitunera z atmosem i innymi gadżetami :)
Ale każdy ma swoje zainteresowania i każdy robi to co uważa za słuszne, więc jeśli ktoś lubi co dwa czy co trzy lata wydawać na nowy np amplituner i to go cieszy to czemu nie....:)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Lolek oglądasz wsi24?! Hehe

Fajny zestaw i pokój. Powiedz, a sąsiadom nie przeszkadza dzwięk?

A co do reszty, to dajcie spokój już z tymi samymi zdjęciami. Na każdym innym forum czy to samochody, czy kolekcje inne kazdy ma swój temat i zanieszcza w nim wszystko
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek oglądasz wsi24?! Hehe

Fajny zestaw i pokój. Powiedz, a sąsiadom nie przeszkadza dzwięk?

A co do reszty, to dajcie spokój już z tymi samymi zdjęciami. Na każdym innym forum czy to samochody, czy kolekcje inne kazdy ma swój temat i zanieszcza w nim wszystko

Rozumiem że chodzi Ci o głośność... mieszkam w domu to nie ma z tym problemu, ale jak mieszkałem w bloku i miałem co prawda inne KD ( też zrobione na Onkyo i Pradigmach - obecnie jest ustawione w sypialni) to niestety przychodził ochroniarz i mówił że ludzie się skarżą ale żeby było śmieszniej to nie było po 22 - tylko np. godz. 15 albo 18, a jednak ludziom przeszkadzało...
Niestety to jest ten jeden z minusów mieszkania w bloku... w domu robisz to co Ci się podoba, aby rodzina to akceptowała ...




Kapusta powiem Ci tak dla większości osób jak przychodzi do mnie ( oczywiście Ci co nie znają się na firmach to dla nich wydaje się że jest taki sam kolor) Najbardziej jest widać i to z bliska jeśli chodzi o Marantza bo to jest kolor szampański, a do tego Marantz daje po bokach plastik - wstyd jak diabli ale widać księgowy liczy każdą oszczędność... co nie zmienia faktu że w dzisiejszych czasach i patrząc na ceny powinni to zmienić..
Miejmy nadzieje że Onkyo w tym roku wyda jakiś konkretny odtwarzacz BR i ludzie będą mogli już sobie kupić cały zestaw. Ale różnica między denonem a onkyo w odcieniu jest naprawdę mała nawet dla tych co znają się na KD to mówią, że pasuje zestaw jeśli chodzi o kolor...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,kiedyś pisałeś,że płyty Blu-ray trzymasz w albumach...
Dałbyś radę wrzucić tutaj jakąś fotkę lub dziale "nasze kolekcje..." ?
Ciekawy jestem jak to wygląda :) Pudełka wyrzucasz ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś już takie zdjęcia wrzuciłem z albumami wszystkie trochę tego jest (ale serwer po jakimś czasie nie udostępniał wklejonych zdjęć) - wygląda tak jak wygląda - nic specjalnego ale jakbym miał to trzymać w pudełkach to miejsca by to zajęło od diabla i ciut ciut. Nawet filmy na BR część też mam w albumach( bo np. I cz. filmu mam na dvd a druga na BR ) a cześć wkładam po 2 do jednej okładki a zdarza się że i 3 do jednej okładki :) Tylko 3d filmy są osobno - choć tez nie wszystkie .... Koncerty na BR mam osobno, bo na dvd już są pakowane w 99% też po dwa.. Płyty cd też już mam bardzo dużo pakowanych po dwie.
Pudełka wyrzucam do kosza..
Ale dla Ciebie zrobię zdjęcie z jednego albumu :)


Tu jest album z płytami dvd + BR
[img=http://s7.postimg.org/e6jlapivv/DSC_0114.jpg]
image sharing


Połączenie dvd + Br w albumie


[img=http://s7.postimg.org/bfrvujsnv/DSC_0115.jpg]
image hosting without account


I tak to wygląda nic specjalnego ale mało miejsca zajmuje... a o to mi chodziło..
 
Ostatnia edycja:
Do góry