[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Zebrałem wszystkie fotki do jednego wątku i przedstawiam wam mój pokój, który pełni kilka funkcji: pokój dzienny, jadalnia, salon oraz salka do kina domowego, która powstaje poprzez zaciemnienie wszystkich ścian salonu łącznie z sufitem...:wink: Sprzęt jak w sygnaturce....
Poniżej kilka fotek:
DSC00430.jpg
image sharing sites
DSC00428.jpg
imag
upload image online
image upload free
image hosting 30 mb
post img

screen cap

pic upload

adult image

upload pics

image

how to screenshot on windows


image hosting over 2mb


upload pic


FOTKI Z SEANSU:


screen capture windows


forum image hosting


windows print screen


print screen windows 7


image upload


post image online


uploading pictures


image sharing


pic upload


image hosting over 5mb

image hosting 20mb

photo hosting

click image upload

picture upload

Brak zgody autora na wykorzystanie i rozpowszechnianie powyższych zdjęć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ThePepe

New member
Bez reklam
Wszystko już zostało powiedziane, ale powtórzę :)
Świetny zestaw, Heco naprawdę świetnie się prezentują i czekam z niecierpliwością na relację po wygrzaniu :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dam znać na pewno teraz Pepe jak możesz to załóż nowy temat obok mojego i wklej swoje fotkie aby reszta wiedziała już co i jak...;-)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Mi się podoba.Nowy wątek zakładacie?? Jedne kolumny białe masz a na innej fotce inne. Tylne nie pokazałeś ale to drobiazg.Główna ściana mogła by być czarna (kamień) ile ten ekran kosztuje??
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Bipo, chciałem to zrobić, ale mam problem z załącznikami. Jak tylko to ogarnę to na pewno założę swój temat ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Mi się podoba.Nowy wątek zakładacie?? Jedne kolumny białe masz a na innej fotce inne. Tylne nie pokazałeś ale to drobiazg.Główna ściana mogła by być czarna (kamień) ile ten ekran kosztuje??

Dany wątek będzie przypisany do założyciela i tylko jego zmiany będą tu wklejane. Jeśli będziesz chciał wkleić swoje fotki to zakładasz swój wątek w tym dziale...ja to tak rozumiem...;-). Wszystkie kolumny są wymieniane na białe tylko nie od razu. Tylną kolumnę widać na jednej fotce...;-). Odnośnie koloru ściany z kamienia to z żoną lubimy jasne kolory i cała ciemna ściana by nie przeszła...;-((kwestia gustu).

Do PEPE:
Ja korzystałem z tej stronki:
http://postimage.org/
Wybierasz fotkę-rozdzielczość np.1024/768,zaznaczasz bez ograniczeń i dalej,
następnie kopiujesz i wklejasz link z ramki gdzie jest napis: hotlink dla forum (1) do swojego tematu i gotowe.
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Bipo, kalibrowałeś jakoś swój projektor żeby uzyskać taką jakość obrazu?
Raz jeszcze pochwalę za całokształt :cool: Z gustem i dbałością o detale :eek:k: To lubię! :-D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Pytałem ile ekran ten kosztuje??

Sorki przegapiłem, już trochę czasu minęło ale z tego co pamiętam to ekran kosztował coś koło 7tyś, do tego projektor+kable i wyszło ok.20tyś....:(

Odnośnie fotela to jego wymiar 1m/1,2 po rozłożeniu.

Odnośnie projektora to troszkę go skalibrowałem po swojemu, bez specjalistycznego sprzętu...;-)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Super zestaw, chcialbym kiedyś iść w tym kierunku :D

Teraz zainwestuje w porządne predatory a nie z neca :p

Mnie bardzo się podobają figurki te co Armanig ma, ale w życiu moja żona by mi tego do domu nie pozwoliła wnieść.... Z tymi małymi miałem problem, ale jakoś ją przekonałem...:D
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witam "BIPO". Możesz podać DOKŁADNE,co do milimetra, ( wysokość, szerokość, obwód) wymiary tego "wazonika" do kwiatów , co masz obok kolumn i materiał z którego zrobiłeś "stolik" pod sprzęt.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam "BIPO". Możesz podać DOKŁADNE,co do milimetra, ( wysokość, szerokość, obwód) wymiary tego "wazonika" do kwiatów , co masz obok kolumn i materiał z którego zrobiłeś "stolik" pod sprzęt.

Wazonik to 27cm i 7mm średnica od zewnętrznej krawędzi do zewnętrznej, 26 cm i 1mm średnica wewnątrz doniczki od ścianki do ścianki. Wysokość to 24cm i 3mm. Materiał to porcelana.
Jesteś pierwszą osobą co się o mojej Żony rzeczy pyta...:D Ja go kupiłem w Leroy Merlin.

Stolik jest zrobiony przez stolarza na zamówienie, ale z tego co mi mówił to dolny stand jest poskręcany z kilku płyt chyba MDF albo fornirowanej płyty wiórowej - materiału Ci nie powiem. Ale to jest cholernie ciężkie. Są on poskręcane, następnie szpachlowane i położony na to biały lakier. Sam stand waży z +/-30kg. Wnosiliśmy go w dwie osoby i w sale nie było łatwo. Górna skrzynia jest zrobiony z pojedynczych płyt i tak samo jest poszpachlowana oraz polakierowany na wysoki połysk. Stanowi ona oddzielny element, którą możesz sobie zestawić i postawić w inne miejsce. Posiada ona szufladę po całości całej skrzyni otwieraną od frontu na docisk na prowadnicach bluma. :)

Do Iycone: Nie całe 2 lata, nabitych godzin ma 450 a czemu pytasz?
 
Ostatnia edycja:

lycone

Banned
Do Iycone: Nie całe 2 lata, nabitych godzin ma 450 a czemu pytasz?

No to ładnie. Dobrze, że lampa jest w miarę tania, bo już nabiłem ponad 100h w miesiąc.
Masz sterowanie opcją Reality Creation? Chodzi mi o ustawienie Resolution i Noise Reduction w stu stopniowej skali. Podobno starsze modele nie miały tych bardzo ważnych opcji. Ciekawi mnie jak jest naprawdę.

Wysłane z mojego Note 3
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No to ładnie. Dobrze, że lampa jest w miarę tania, bo już nabiłem ponad 100h w miesiąc.
Masz sterowanie opcją Reality Creation? Chodzi mi o ustawienie Resolution i Noise Reduction w stu stopniowej skali. Podobno starsze modele nie miały tych bardzo ważnych opcji. Ciekawi mnie jak jest naprawdę.

Wysłane z mojego Note 3

Nie wiem, gdzie przeczytałeś tą informacje, ale 55miały wszystkie regulację RC w skali 0-100. Tym właśnie się różniły od wprowadzonego w późniejszym czasie vpl-hw40. On ma tylko opcje włącz i wyłącz RC już sam nie możesz ingerować w jakim stopniu ma być użyty RC.:smile: Ponadto się nie martw o lampę, to że masz 5000h to nie oznacza że po tych godzinach Ci się wypali i nie będzie obrazu. Producent daje gwarancję, że przez te 5tyś.h projektor będzie świecił niezmienną mocą lampy, a później będzie świecił ale już nieco słabiej. Podejrzewam, że nawet nie zauważymy w obrazie, kiedy nam minie te 5tyś. Ponieważ będziemy przyzwyczajeni do obrazu....:D
 

robertuss

Active member
Bez reklam
No to ładnie. Dobrze, że lampa jest w miarę tania, bo już nabiłem ponad 100h w miesiąc.
Masz sterowanie opcją Reality Creation? Chodzi mi o ustawienie Resolution i Noise Reduction w stu stopniowej skali. Podobno starsze modele nie miały tych bardzo ważnych opcji. Ciekawi mnie jak jest naprawdę.

Wysłane z mojego Note 3

Tania czyli ile??To pojęcie względne.Mnie zwala z nóg cena lampy, 1200zł?? I ile sony daje gwarancji na lampę??
 
Do góry