[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
IMG_20140713_00090.jpg
[/URL]
upload pics[/IMG]

To przyszły garaż audio :)
 

Rafal7

Banned
Mi osobiście trochę się wydaje że ten pokój jest przy wazki, chyba ze to taka zmyłka wizualna na zdjęciu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma. Cieszmy sie z tego, ze kolega będzie miał dedykowany pokoj, bo wiekszosc z nas ma niewiele wieksze pokoje, w ktorych się mieszka na codzien :)
Ja bym chetnie przytulil takie dodatkowe pomieszczenie, pod cokolwiek. Nawet pokoj zabaw ;)
 

Rafal7

Banned
Masz racje Armanig nie ma co szukać dziury w całym, jaki by to nie był pokój to i tak fajnie jest mieć swoje gniazdo tylko i wyłącznie dla siebie i dla swoich zabawek.
 

Rafal7

Banned
Biedny samochód, miał kiedyś swoje miejsce i swój pokój w tym domu .;)
Albo biedny podwójne bo go sprzedałeś aby zrobić sobie ten pokoik. :)
 

Ramlesa

New member
Bedzie na pewno super.
Interesuje mnie tylko wejście - nie widać drzwi. Chyba nie będziesz wchodził przez bramę garażową.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Coś dajecie mi o myślenia. Mam dwa garaże, jeden na samochód, a w drugim jest rupieciarnia-warsztat. Chętnie bym go przerobił, ale gdzie podzieję graty i miejsce do pracy przy chacie? ;) Miejsca na trzeci już nie mam, a poddasze przejęła żonka ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi osobiście trochę się wydaje że ten pokój jest przy wazki, chyba ze to taka zmyłka wizualna na zdjęciu.
Ja tez mam takie odczucie ze to bardzo wasko bedzie, ale jakby nie patrzec pokoj wylacznie dla rozrywki... wiec zyczyc tylko dokonczenia "budowli" - ty;ko akustycznie musi byc dobrze zrobiony bo moze dudniec przy waskim pomieszczeniu..
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odpowiadając na pytania:
1.Samochód ma gdzie mieszkać - otrzymał specjalne pomieszczenie z dachem, ścianami a obok jest składzik na "różności" :)
2. Drzwi będą bezpośrednio z domu - zamieszczę zdjęcie z wizualizacją
3. Pomieszczenie ma 3 m szerokości. No cóż na to nic nie poradzę
4. Na ściany idzie wełna (specjalnie zerwałem styropian), na wełnę pharmacell - to jakiś materiał, który doradził akustyk z RMS. Na to panele akustyczne i obrazy z płótna, które w środku będą miały matę akustyczną.
5. Sufit napinany wypełniony wełną.

projekt z drzwiami

image.jpg
[/url]
image hosting[/IMG]
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
Trochę wąsko będzie, biorąc pod uwagę, że trzeba kolumnom dać trochę przestrzeni to baza stereo będzie max 2 m. Co mówią panowie z RMS w temacie DT w takim pomieszczeniu? Znając twoje upodobania do "kręcenia" przy niskotonowym to może być słabo. Nie proponowali jakiejś konstrukcji zamkniętej do takiego pomieszczenia?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A tam, byłeś na AudioShow, to widziałeś w jakich klitkach pompowali.
Nie było tragedii, a wielu przypadkach wręcz odwrotnie.
 

eddielublin

New member
A tam, byłeś na AudioShow, to widziałeś w jakich klitkach pompowali.
Nie było tragedii, a wielu przypadkach wręcz odwrotnie.
No tak byłem na AS ale tam Grajpudła mnie pochłonęły bez reszty i nic poza nimi mi w głowie nie utkwiło :). Nie pozostaje zatem nic innego jak przekonać się "nausznie" po skończeniu inwestycji, ja jakoś tak podświadomie czuję się zaproszony ;)
 
Do góry