Co teraz słuchacie?

deusexe

Member
To ja polecę: (całą płytę)
 

Attachments

  • Screenshot_20210406-215308_Remote.jpg
    Screenshot_20210406-215308_Remote.jpg
    756,5 KB · Wyś: 15

bramowicz1

Member
Bez reklam
Też polubiłem styl Retro Wave i Synth Wave
Zaczęło się od ścieżki z soundtracku Drive.

Kalax - III caly album dobry.

Polecę Ci również: Nina - The Beginning (2021)

Zwłaszcza pierwszy utworek.

[youtube]z4JZ7oVorfM[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
Taka świeża sprawa, projekt Heavy Water - to lider zespołu Saxon Biff Byford i jego syn Seb Byford planują pod tym szyldem wydać w lipcu płytę pt Red Brick City i właśnie wczoraj wypuścili w ramach promowania pomysłu tytułową piosenkę:

[youtube]c2wRu6doikI[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
No i wystartowali. KK's Priest , czyli kolejni emeryci się nudzą. Dawna gitara Judas Priest - KK Downing, plus były zastępca Roba Halforda przy mikrofonie w tychże Judas'ach - Tim "Ripper" Owens, oraz kilku nie tak sławnych grajków do składu. Już wiadomo, że będzie z tego płyta. Mało tego, właśnie wyszedł singiel z tego zapowiadanego krążka.

[youtube]cqOZJAZR1XM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

sentyzibi

Well-known member
" Here I Go Again" Whitesnake - powiedzieć że zna każdy, to może nadużycie , ale to bardzo popularny hard rockowy kawałek. Klip do tego utworu widziało pewnie więcej osób niż go faktycznie lubi. Właśnie się dowiedziałem że dwa tygodnie temu zmarła Tawny Kitaen, aktorka, " gwiazda tegoż video że słynnym tańcem na masce samochodu. Występowała również w innych klipach do utworów Whitesnake: " Is this love", " Still of the night" " The Deeper The love". A nawet była przez dwa lata żoną samego Davida Coverdale'a.

[youtube]SybJ55IuBz8[/youtube]
 
Do góry