Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To były czasy... mój pierwszy radioodtwarzacz i rónież nagrywalo sie piosenki z listy programu trzeciego.. i te piątki jak się czekało do godz. 20.00

[youtube]R64S1mp4jhw[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie dość że fajny dzieciak to jeszcze z talentem.. mam nadzieję,że moja Córka też kiedyś tak mi zagra, na razie jakoś idzie jej to granie, choć troszkę czasem marudzi.. :) bo to jednak więcej nauki dla dziecka.. Ale fajnie jest na czymś sobie pograć, choćby dla siebie czy dla najbliższych..

[youtube]wDFHQtgBtyc[/youtube]
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Kolego @lolek, właśnie o to chodzi. Poszukiwać nowych talentów, świeżej krwi.
Niekoniecznie zagranicznej.
"Polacy nie gęsi i... swoje diamenty mają".
Może znasz? Warto poszukać na YT tego Gościa. Jest tego trochę.
Słucham go od jakiegoś czasu. Wydał nawet swoją płytę. :)

[YouTube]pfAw7IwUq3E[/YouTube]

[YouTube]eollizcRpgQ[/YouTube]
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Świetne naprawdę fajnie się słucha.
No i przypomniało mi jakoś o Maichale Czaczyku, kto pamieta solówę z I co? wygrał Must be the Music po czym został księdzem :DD
[youtube]G1cMftLt0MY[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
firestorm7 oczywiście, że w Polsce jest wiele dzieciaków jak i młodych ludzi, którzy świetnie grają na danym instrumencie, problem jest w tym, że u nas ciężko się wybić, dlatego też ludzie często kończą szkoły muzyczne np podstawową i niestety bywa, że na tym poziomie się kończy edukacja muzyczna. Nie wiem jak będzie z moją córką, czy córką mojego brata, która też się uczy, tylko na innym instrumencie, czas pokaże, ale na pewno instrument dużo daje dzieciakom.. Mi się nie chciało w młodości, potem w szkole średniej kolega mnie uczył na gitarze i do ogniska się grywało, ale warto grać, choćby dla siebie ....

A za granica cała masa młodych ludzi, którzy mają w miarę normalny głos jak choćby pierwsza z brzegu Dua Lipa, miliony $ na koncie i dzieciak żyje, spiewa, jest "kimś" dla innych dzieciaków.. U nas w Polsce takich jak ona jest masa, tylko my nie jesteśmy Ameryką w takim biznesie.
Jak to śpiewa Patrycja Markowska..." to jest Polska, tu się ciężko oddycha...", nawet zauważ jak nawet ktoś ma talent, ale jest "inny" w sensie ubierania się , wizerunkowym to taka osoba naprawdę musi dać z siebie nie 100%, a 500% aby wszystkim udowodnić , że scena jest jego miejscem na życie, a tym samym na przysłowiowy chleb. Dlatego nie jest prosto, a trzeba bardzo dużo poświęcić, aby jednocześnie uczyć się w szkole jak i uczyć się gry na instrumencie. Wygodniej dziecku jest pograć na kompie, pobawić się z innymi dzieciakami, pooglądać tv, a tym bardziej jak widzi swoich rodziców , którzy często np. przesiadują przed telewizorami.. Dziecko musi mieć bodziec od Rodziców, że warto poświęcić się, bo to co teraz traci, to przy odrobinie szczęścia, kiedyś może sobie odbierze i to z dużym bonusem. Bo jak Rodzice muszą być dumni ze swojego syna, którego wkleiłeś powyżej, patrząc jak gra na gitarze w tym wieku. A przecież mógł zamiast tego przesiadywać na kompie grając i pitolić na mediach społecznościowych tak jak to robi gro dzieciaków i młodych ludzi.. wybrał co innego...
 
Ostatnia edycja:

tomwega

Member
Nigdy nie wkraczam w gusta muzyczne,ale to ostatnie....kto o takiej muzyce będzie pamiętał za parę miesięcy...nikt.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W gusta muzyczne lepiej nie wchodzić z szacunku do drugiej osoby, a jeśli Twój post odnosi się do T.S. (której osobiście nie słucham), ale jak piszesz kto będzie o niej pamiętał to może zobacz ile płyt sprzedała.. wtedy poznasz odpowiedź. :) "garstka" osób jej słucha..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
O tym nawet nie wspominam... zamiast łóżka mogłaby spać na pieniądzach, jest bardzo bogata... ale w końcu te "kilkadziesiąt" płyt sprzedaje w miesiącu :)
 

wucash

Active member
Bez reklam
Też nie jestem słuchaczem jej płyt ale polecam dokument o niej na Netflixie - Miss Americana. Niezależnie czy jej muzyka się podoba czy nie jest bardzo utalentowana muzycznie i robi wrażenie jej umiejętność komponowania.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Też nie jestem słuchaczem jej płyt ale polecam dokument o niej na Netflixie - Miss Americana. Niezależnie czy jej muzyka się podoba czy nie jest bardzo utalentowana muzycznie i robi wrażenie jej umiejętność komponowania.

Oglądałem też kiedyś o niej taki ala reportaż , bez dwóch zdań w głowie ma poukładane.. a, że nie koniecznie muzycznie mi podchodzi to już inna bajka..
 
Do góry