Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten utwór wiele sławnych "gwiazd" śpiewało, a na tej płycie dzisiaj zakupionej również A. Bocelli wykonuje ten utwór..
[youtube]yS0VFx5b-eE[/youtube]
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Kto pamięta jak kiedyś śpiewał Paweł K'15?

[YouTube]5gfPjG7_4_k[/YouTube]
[YouTube]1cFzJUX99Ck[/YouTube]
[YouTube]gzXJJHXfCNM[/YouTube]
 
Ostatnia edycja:

donsalieri

Active member
Bez reklam
Polecam reedycję Czerwonej płyty wydanej w 1991roku, jest zaskakująco dobrze jakosciowo zrealizowana jak na polskie studio.
Niebieska płyta ma juz dla mnie mniejszy ładunek emocjonalny; )
 

dmk84

New member
Jak by szli dalej tym klimatem i nie bylo by problemow w zalodze to do dzisiaj by grali i nie byloby 'cyckow' itp

Pozniejsze nagrania to taka polska Enigma hehe
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak by szli dalej tym klimatem i nie bylo by problemow w zalodze to do dzisiaj by grali i nie byloby 'cyckow' itp

Pozniejsze nagrania to taka polska Enigma hehe

Wiesz tego nikt nie wie jakby się to skończyło, ludzie się kłócą w kapelach i to jest raczej "normalne", tylko jedni z tego wychodzą i grają dalej, a inni nie... Kapela bardzo klimatyczna i fajnie sobie czasem jej posłuchać.
 

dmk84

New member
Chlopaki tyle lat na rynku,pionierzy, a nie wiedziec czemu utwor kojarzy mi sie z poczatkiem kariery obu panow:D
Dodam ze hip hop to nie moja dziedzina i raczej sie nie znam hehe:D
 

dmk84

New member
Wiem wiem:D
Dlatego 'My' malomiasteczkowi musimy sie przebijac 100x bardziej i w wiekszosci przypadkow cos nie pyknie:grin:
Taki przyslowiowy warszawiak wystarczy ze pierdnie,lokalne gazety opisza i juz jest slawny na caly kraj;-)
 

dmk84

New member
Nie to zebysmy zyli tylko w skansenie hehe,mamy nawet lotnisko Olsztyn mazury:D Olsztyn na warmii a lotnisko na kurpiach hehe:D troche swiata wpadlo!0
[YouTube]Xz7Gmgm4jcM[/YouTube]
 

dmk84

New member
U mnie rap/hiphop skonczyl sie po skoku Magika!
Wole takie prowincjonalne kawalki z zycia wziete niz te nowe polohophip! Ogolnie muzyka zeszla na psss.

Pamietam poczatki Ryska i dla mnie bylo to gorsze niz 'moje' chlopaki z prowincji. Po latach uwazam ze Peja to jeden z lepszych o Ostrym nie wspomne. Zycze tych sukcesow da Aniola i ekipy,od czegos trza zaczac:D
 
Do góry