Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie i nie tylko dla mnie Tego Artysty nikt nie jest wstanie zastąpić i dlatego Queen nigdy nie będzie reaktywowany na 100%... To Mistrz tak jak kilku jeszcze innych ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A dzisiaj Królowa ma Urodziny, więc troszkę trzeba posłuchać "czarnulki" a pomyśleć, że zaczynała w chórze gospel...

[youtube]FqDZOekUDzE[/youtube]
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
też wspaniałości


Ja mam ten koncert na DVD i to zaraz kupiony po premierze wydania, potęga przeżycie i niezapomniane wrażenia z odsłuchu.
Odsłuchiwałem latami.
M.in dlatego tak bardzo lubię koncerty...
...bo to obowiązkowa pozycja jest i basta!!! :)
Szkoad, że na DVD, ale i tak daje radę. Jest przyjemność.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak wszystkich na sentymenty i legendy wzięło ;)
Minęło ponad 30 lat, a jak słucha się Babci Tiny, Ziggy'ego Stardust'a, czy Farrokh Bulsara to nadal ciary przechodzą... ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Tak wszystkich na sentymenty i legendy wzięło ;)
Minęło ponad 30 lat, a jak słucha się Babci Tiny, Ziggy'ego Stardust'a, czy Farrokh Bulsara to nadal ciary przechodzą... ;)

Przyznaje się. Nigdzie nie rozumiałem tych zachwytów nad Zanzibarczykiem. Po prostu nie lubię go pieśni, nie dla mnie "Królowa". :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I całe szczęście, że po takich Gwiazdach nawet jak odejdą to zostaną płyty i będziemy mogli je słuchać w naszych domkach popijając dobry trunek:)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja teraz sobie słucham z BEST AUDIOPHILE VOICES cz VII tę piosenkę. Świetnie brzmi..


[youtube]ZdYj89Mx6ik[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Skończyłem słuchać jego płyt i między innymi ta pisoeneczka była n apłycie, saksofon świetnie brzmi w tym utworze... na tej płycie , aż mnie korci zamówić Kenny G w k2..
[youtube]WtD6fbIp2e0[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się, moja zona wczoraj toi samo dokładnie powiedziała ;-) Ale ta aranżacja tez jest spoko, mi Jego głos się podoba.. Ale w pewnych utworach G. Michael jest nie do podrobienia..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja dzisiaj dwie inne zamówiłem tego Gościa :) to pierwsze dwie płyty tego artysty u mnie będą - zobaczymy , troszkę posłuchałem w sieci i przypadł mi troszkę do gustu..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z rok temu Jego koncert był w C+ albo w HBO właśnie z takimi piosenkami.. nieźle to wyglądało.. trzeba powiedzieć..
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Chciałem posłuchać tego "kiepskiego śpiewaka";) Rogera Watersa, a On znowu taki numer odwala i to jeszcze w Meksyku;)
Tylko patrzeć jak będą oddawać Jego płyty "ZA DARMO";)
Całe szczęście, że mamy Zenka i Sławomira.
 

Attachments

  • Roger Waters.jpg
    Roger Waters.jpg
    26,3 KB · Wyś: 30
Ostatnia edycja:
Do góry