Co teraz słuchacie?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ewidentnie Gitarra popadł dzisiaj w melancholijny nastrój, ale Rynkowski dobry ; )

Wow, to dopiero energetyzująca pobudka dla kolegi Armaniga... 🤪

Dokładnie, ale cieszy, ze Piramida w końcu przerzucił się z disco polo, na coś konkretnego ; ) Jeszcze trochę i Lolek irokeza strzeli ; )

Mam też kilka ulubionych kawałków z cyklu "Żeńskie Darcie" 😉 ( może jak ktoś ma przysłowiowe ciche dni w domu i się zatęskni za damskim głosem 😉😵‍💫).
No ale moje propozycje przy Twojej, to dla Armaniga pewnie jakaś Eurowizja albo co najwyżej San Remo 😉.

Dobre, nie znałem. Teledysk "Whore" też świetny, w ogóle przypomina mi to Mansona, tyle, że w damskiej wersji.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ta ze Strasznego filmu 2 się nieźle wydziera :lol:
MV5BZWM4Njc3NGQtYzI2MS00Yzg5LThjMGQtZWFhMGFkMTQ2MzlkXkEyXkFqcGdeQXVyOTc5MDI5NjE@._V1_.jpg
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
I już na pełnym gazie :grin:
Komuś się coś przypomina jeśli chodzi o ten utwór?;)
Dzinglem z tego utworu(Diabolic Force-Running Wild) rozpoczynała się już niemal kultowa,prowadzona przez Marka Gaszyńskiego "Muzyka Młodych" ,emitowana w programie drugim polskiego radia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oczywiście, że uspakaja. Przecież przy jakiś operach (nie, to żeby krytykował) już dawno bym popadł w jakaś ciężka depresje. Po za tym, w myśl powiedzenia - czym skorupka za młodu nasiąknie... ; )

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Celine Dion odwołała trasę koncertową Courage World Tour ,wśród odwołanych koncertów są dwa w Polsce ( 6 marca 2024 Łódź oraz 10 marca Kraków) Według źródeł na które powołuje się CNN może już nigdy nie wrócić na trasę koncertową
Jest duże prawdopodobieństwo, że nie wróci, my czekaliśmy z biletami, bo do Krakowa chcieliśmy pojechać, ale sami organizatorzy mówili, że różnie może być z tymi koncertami , kiedyś była taka zajawka, że miała część tylko zrobić koncertów, ale podobno nie było tam Polski, a teraz już na pewno nie będzie i marne szanse są na to, aby wróciła na scenę, patrząc na jej dolegliwości z poruszaniem się i ze strunami głosowymi.
 
Do góry