Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Staram się ich nie porównywać. Gość jest zdolny. Mnie po prostu tak nie porywają albumy z Mackiem (2004, Muza). Co nie znaczy , że są złe. Koncertowo wypada to lepiej.

Ja sobie myślę tak, że jak ktoś lubi Dżem to z każdym wokalistą posłucha .. i nóżka będzie chodzić. :)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
IMG_20190118_192723.jpg
Na początek piątkowego wieczoru .....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja tego pana sobie słucham i dokładnie tej płytki, bardzo Go lubię.

[youtube]7_SD23ouLdA[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W sobotę był u mnie sąsiad i tak troszkę po YT pogrzebaliśmy i natrafiliśmy na ten teledysk, ja Mistrzyni nie słucham, ale teledyski trzeba przyznać, ze niektóre ma fajne.. i troszkę kosztują, ale jak się tyle zarabia... to kto bogatemu zabroni..

[youtube]JLf9q36UsBk[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę, że wiem o co Ci chodzi... :) jest na co popatrzeć.. Jak przyjdzie mi płyta z Japonii to też podeślę CI inną młodą Miśkę śpiewającą dla mnie zaśpiewa z A. Bocelli, a dla Ciebie coś znajdę :) jutro, pojutrze już powinienem ją mieć.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida tak jak Ci obiecałem ten utwór jest dla mnie z płytki Si A. Bocelliego

[Youtube]Jd6HfKGTIIY[/Youtube]

A ten z tą samą wokalistką dla Ciebie - oczywiście pierwszy z brzegu Jej utwór.. :)

[Youtube]Q4-jOuHO-z4[/youtube]

Ja wolę tę wersję , jeśli chodzi o patrzenie :)

[youtube]wfXt35Zv2Po[/youtube]

Ps. ale żeby być szczerym na imprezach przy podobnej muzyce również się bawię.. :) Choć mój rocznik to królował Bad Boys Blue :) i mam 2 ich płyty :)

[youtube]Xh_1pYNabc0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To widzę Lolek że w podobnym wieku jesteśmy :-D
Repertuar z szaleńczych lat młodości :grin:

Były czasy, a nie wspomnę o Modern Talking :) Miło się to wspomina.. Chociaż Rock polski również w moim rodzinnym mieście przez wielu był słuchany..


Piramida fajne, szkoda tylko, że jakość tego marna..
 
Do góry