Co teraz słuchacie?

sentyzibi

Well-known member
A ja trochę kontynuacji cyklu łołoo jejee metal, czyli lekko, łatwo i prawie tanecznie ;).

Styl iście amerykański, ale to Szwedzi:

Coś mnie prześladuje ta Skandynawia...

Tym razem Amerykanie, choć podpięci do duńskiej wytwórni:

No to może jeszcze coś ze Szwajcarii.

Miłego dnia!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
We wtorek byliśmy na jej koncercie, niesamowicie klimatyczny koncert i ten głosik milusiński Gruzinki na żywo świetnie to wyglądało i się słuchało..

 
  • Like
Reactions: vvv

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ukazała się nowa płyta Katie Melua a trochę jestem zawiedziony ,Na jej profilu na FB były zdjęcia studia w którym dokonano nagrań ale ogólnie pod względem jakości ta nowa płyta jest słabsza niż poprzedni album No 8
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Co teraz słuchacie? Jak to co?
:devilish:
:cool:
maxresdefault.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
do godziny 9-tej przesłuchałem 2x na Tidalu, a potem jazda po CD :)
Już od kilku tygodniu nawet po tych czterech singlach bardzo mi się podobało. Wisło w dłonie i gra gitara :D
Płyta wg mnie na bardzo duży plus.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
do godziny 9-tej przesłuchałem 2x na Tidalu, a potem jazda po CD :)
Już od kilku tygodni nawet po tych czterech singlach bardzo mi się podobało. Wisło w dłoni i gra gitara:D
Płyta wg mnie na bardzo duży plus.
Jtro posłucham... Depeszów nową płytę słuchałeś? U2 też nowa jest w kilku wydaniach... Japończyka40 płytowego nie można zdobyć, ale de lux już idzie zdobyć, choć mało eyszło sztuk, bo na cd Japan można z jednego kpnta kupić 1 szt. Trzeba się śpieszyć...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
do godziny 9-tej przesłuchałem 2x na Tidalu, a potem jazda po CD :)
Już od kilku tygodni nawet po tych czterech singlach bardzo mi się podobało. Wisło w dłoni i gra gitara:D
Płyta wg mnie na bardzo duży plus.
Jutro posłucham... Depeszów nową płytę słuchałeś? U2 też nowa jest w kilku wydaniach... Japończyka 4o płytowego nie można zdobyć, ale de lux już idzie kupić, choć mało wyszło sztuk, bo na cd Japan można z jednego konta kupić 1 szt. Trzeba się śpieszyć...
 
Do góry