Metallica - Nothing Else Materr / Jean Michel Jarre - Magnetic Fields

Noisy

Member
Witam

Chciałem wam zaprezentować dwa klasyki w nieco innym brzmieniu. Oba utworzy wykonane przeze mnie, Metallica to edit a Jarre remix. W Metallice pozostał oryginalny układ, całe scieżki są oryginalne. Ja natomiast zastąpiłem kazdy dźwięk własnym, każdy dźwięk był kręcony przeze mnie na Massive, Zebra itd itp ( wtyczki vst - wirtualne syntezatory ) Natomiast w Magnetic Fields odważyłem się pójść krok dalej i zrobiłem całość po swojemu starając sie zachować charakter i klimat oryginału ;)

https://www1.zippyshare.com/v/mx5nyGn0/file.html

Zachęcam do odsłuchu na waszych systemach, mile widziane opinie ;)

PS Traczki mają już pare latek ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Bardzo ciekawe. Od razu przyznaję sie, że to nie moje brzmienia, ale potrafię docenić twórczość w muzyce. Jako chyba jeszcze nastolatek miałem epizody pracy w studiach nagraniowych.
Oba utowrki faktycznie zachowują klimat oryginałów, ale daje się też odczuć Twój styl, nawet po dwóch utworkach, mimo, że się nie znamy i nie znam innej Twojej twórczości, choć mogę się mylić.
Drugi bardziej klimatyczny, natomiast w obu przypadkach jak dla mnie ciut za dużo dołu, ale słuchałem to na MC-R611 plus Boston A26 w pokoju 10 m, gdzie mam podłaczonego kompa. Normalnie wspomamgam sie RELem T7, ale teraz musiałem go wyłączyć i wtedy było dobrze ;)
Ciekawe jak to brzmi na Klipschach? Traz już wiem skąd u Ciebie taka fajna ścianka - gen wyobraźni ;)
Sam sie bawisz w takie rzeczy? Djka, itp? Gratuluję pasji tworzenia!
 
Ostatnia edycja:

Noisy

Member
Krzysztof jestes pierwsza osoba ktora mi powiedziala ze za duzo dolu tutaj jest :D Na analizatorze widma wszystko jest utrzymane na odpowiednich wysokosciach moze po prostu masz za movny sprzet na taki pokoj xD
Muzyka zaczalem bawic sie w 2001 roku, jestem samoukiem.
Od 2004 do 2012 roku tworzylem hardstyle, gralem live acty po polskich klubach. Teraz poszedlem nieco wyzej, w sensie w mocniejszy gatunek. Od 2012 zajmoje sie produkcja terror/speedcore utwory z metrum 4/4 zaczynajace sie od 220 bpm o dochodzace nawet do 650 bpm w moim przypadku :D
Niestety od pol roku nawet nie tknalem studia ze wzgledu na brak weny. Chyba zajawka na KD mnie za bardzo pochlonela he he
 

monteskiusz

New member
No i szkoda, że nie wrzuciłeś tego na jakiś Soundcloud czy Mixcloud, bo chciałem posłuchać. A zippyshare w tym roku zakończył działalność :(
 
Do góry