Co teraz słuchacie?

Ashleys

New member
Uważam, że wymyśliłam świetny nowy temat :D! A więc każdy z nas jeśli będzie miec ochotę, podzieli się tym co aktualnie słucha :D. Może dzięki temu poszerzymy naszą playliste :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślałem o założeniu takiego tematu wzorem z innego forum, ale fajnie że to Ty wpadłeś na ten pomysł.:- )
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Greta Van Fleet, obie płytki, From The Fires i nowa Anthem of the Peaceful Army


[youtube]86_vnQc1oBE&list=PLRWGvIk5fDH54fbOhW65zBWT5m5ZzImx_[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
[youtube]QroQX7Mi18Q[/youtube]

[youtube]JxEBxOC3fYs[/youtube]

[youtube]AsM1pqufmR0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja zaproponuje coś z najnowszej płyty Andrea B. (za 3 dni premiera płyty ) Ojciec z synem..

[youtube]ChcR2gKt5WM[/youtube]
 

JanVid

New member
.... a tego gościa powyżej słuchamy już od 2018-11-16 z nowej płyty "Down The Road Wherever". I można powiedzieć,że ten pan Mark Knopfler to jest mistrz nad mistrze :eek:k:
W 2019 r. rozpoczyna światowe tourne i min. w Krakowie i Gdańsku są jego koncerty, oczywiście promujące nową płytę.
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
.... a tego gościa powyżej słuchamy już od 2018-11-16 z nowej płyty "Down The Road Wherever". I można powiedzieć,że ten pan Mark Knopfler to jest mistrz nad mistrze :eek:k:
W 2019 r. rozpoczyna światowe tourne i min. w Krakowie i Gdańsku są jego koncerty, oczywiście promujące nową płytę.

I to jest najlepsza informacja dnia.
Płytka jest już na Spotify. Myślałem, że trochę opóźnią premierę na Spoti ale jednak się postarali. :D
 
Do góry