Tidal dziwne zachowanie

werf

Active member
Bez reklam
Po aktualizacji Tidala znikło mi kilka pozycji. Mam prośbę aby ktoś u siebie sprawdził czy ma album Mando Diao-Aelita i Above and Beyond MTV Unplugged.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jedno i drugie jest.
U mnie ciekawie z Tidalem, subskrypcja powinna wygasnąć kilka dobrych msc. temu, a działa do dziś.
 

werf

Active member
Bez reklam
Dzięki u mnie dalej nie ma : )
Ps subskrypcji z All... jak się domyślam.Wystarczy się zalogować na konto i sprawdzić do kiedy jest co skutkuje jej końcem .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie...e :) U mnie za każdym razem pokazuje, że jutro finito, a już mija niemal 5 miesięc. Scenariusz z filmu Na Skraju Jutra z Cruisem :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytałem sprzedawcy co jest grane, bo zwyczajnie chciałem się dowiedzieć co jest grane - z czystej ciekawości, to nic nie odpisał, po za tym, żebym się cieszył. Także nic się nie dowiedziałem, ale racja, przecież nie będę płakał.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zdajecie sobie sprawę, że to może być konto zasilane skradzioną kartą kredytową?

No to trzeba wspolczuc temu idiocie co zgobil karte i od pol roku nie zablokowal konta... (dla mnie to malo prawdopodobne) Bo jak widzisz to nie pojedynczy przypadek a polowa forum ma te konta.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Dalej aktywne? Jeżeli tak, to spodziewaj się na dniach zakończenia abo.
U mnie właśnie się zakończyło, domyślam się, że to były konta 180dni. Stąd też tak długie okresy.
Tak jest kolego, i pewnie masz rację.
Ale co tam za 3zl pochulać pół roku.. [emoji13]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pal licho kase, gorzej z listą kawałków którą tracimy z kontem. U mnie się tego trochę nazbierało, a co lepsze wrzucałem do ulubionych. Także nauczony doświadczeniem zrobiłem kopie i następne pół roku hulaj dusza ;)
Dokupiłem jeszcze Deezera, też jest bardzo ok.
Do tego naturalnie Spotify.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Jak zrobiłeś kopie? Tzn ze playlisty itp zostaną Ci na inne konto? Ja nigdy ich nie utwarzalem bojąc się że i tak zaraz stracę...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No tak dobrze nie jest, ale:
Kopie zrobiłem w serwisie soudniiz.com, jak jeszcze działał bo coś pozmieniali nie dawno. Nie wiem jak jest obecnie, ale nie dodawałem nowych kawałków od dawna, więc to co miałem dalej mam.
Robi kopie wszystkiego do pliku, a tego zapisujesz na pc, następnie odpalasz Tidala i wpisujesz ręcznie, trochę to trwa, ale bez przesady, copy/paste, czy też pierwsze kilka liter i już mamy.
Lepsze to, jak szukanie swoich ulubionych kawałków za każdym razem.
Można też przenosić pomiędzy serwisami, tutaj działa (przynajmniej jakis czas temu) ok, bo przenosi całą zawartość z buta.
 
Do góry