Co polecacie do słuchania muzy mp3, flac ?

davero79

New member
Witam jak w temacie. Komp w grę nie wchodzi. Mam serwer nas i fajnie to działa np jak steruje z tabletu czy smartfonu, ale jakość dźwięku no słaba słaba. Nie wiem, może za dużo oczekuję porównując gadżety do płyty CD. Nie wiem jak też działa muzyka np z HTC ONE (podobno jest to ulepszone) Myślałem tez o Blu reju z możliwościa czytania mp3 (teraz mam dvd (9 letnie) czyta mp3, ale stare :) pozatym tylko płyta cd) a chciałbym bezprzewodowo. Czy osiagnę jakośc porównywalną do cd po wi fi ? i jest jakieś fajne urządzenie, które polecacie ? Fajnie by też było, żeby avi itd odtwarzało tablet to potrafi. (ale jak puszczam dźwięk po hdmi czy dzeku jakośc jest ta sama - mowa o tablecie), a może po prostu nowa generacja konsol to rozwiąże :) i dać sobie na wstzrymanie :) Podejrzewam, że będzie opcja poruszania sie po przez smartfon, zeby nie trzeba było tv włączać. Bo smart tv po kablu :) z wyjściem dźwieku po optyku na kino domowe to chyba nie najlepszy pomysł ? :). Głowa pierdołami zawrócona, a pewnie najlepsze rozwiązania jest po prostu płyta :). No ale NAS pasuje wykorzystać.
 

MarioDeCampes

New member
Na początek spróbuj po prostu orztrzeźwieć i napisać post ponownie, tym razem dając szansę czytelnikom na zrozumienie o co chodzi ci dokładnie.
 
Do góry