Niski poziom dzwieku z laptopa Toshiba.

Whiplash

New member
Bez reklam
Czesc, panowie podlaczona mam wieze do laptopa przez wyjscie sluchawkowe bo takie tylko jest, w opcjach wszytko podkrecone a mimo to sygnal jest "cichy". Wieza z CD czy Radia przy -50dB gra wystarczajaco glosno a po przelaczeniu na AUX i sluchania muzy z lapka trzeba podkrecic do -40 aby poziom glosnosci byl podobny, pozatym na wyswietlaczu mam taki miernik sygnalu wejsciowego to z laptopa jest o wiele slabszy niz z CD/Radia FM.

Tak mysle aby kupic zewnetrzna karte muzyczna, bez 5.1 tylko stereo i jest tani Creative sound blaster Play albo drozszy X FI pro za ok 140zl, oba na usb. Czy po zakupie takich zabawek dzwiek sie poprawi a przynajmniej wzrosnie poziom sygnalu?

Kup Creative Sound Blaster Play! - Sound Blaster - Sklep Creative Polska
Kup Creative Sound Blaster X-Fi Go! Pro - Sound Blaster - Sklep Creative Polska
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Cyfrowe to mam w lapku problem polega na tym ze wieza ma tylko analogowe wejscie stereo.
Ten Sound blaster GO ma wyjscie sluchawkowe ale w jego sterownikach ustawia sie je jako sluchawki albo glosniki. Co do Sound blaster X FI 5.1 pro to ma normlane wyjscie liniowe L / R po czinczu ale ja nie potrzebuje karty 5.1 wiec nie wiem czy jest sens dokladania 80zl do X FI PRO 5.1

http://pl.store.creative.com/sound-blaster/sound-blaster-x-fi-surround-5-1-pro/1-20055.aspx

Ktora z tych 3 kart bedzie najlepsza?
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Nie nie do Denona, chodzi mi o wieze w pokoju z laptopem ;)
Hmm nie ma sensu, dziwne bo wlasnie po to sa te karty aby moc z laptopa puscic muzyke na wzmacniacz i z tego co widze to ludzie chwala.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Creative to sa raczej zabawkowe urządzenia, ale jak nie chcesz dołożyć do czegoś sensownego to mogą być, dzwięk będzie i tak dużo lepszy niż teraz.
 
Do góry