Jaki odtwarzacz multimedialny z DVB-T kupić

kubajvc

New member
Witam . jak w temacie . Do konca roku mam tv "N" lecz ogladam na niej tylko 1, tvn postanowiłem wiec zrezygnowac z płatnej telewizji na rzecz dvb-t . przy wyborze tunera wpadłem na pomysł zeby kupic odtwarzacz multimedialny wpiac go w siec i miec wszystko w jednym
na samym poczatku wpał mi w oko odtwarzacz goclever z androidem i tunerem dvb-t super sprawa ale nie wiem czy korzystanie z niego nie bedzie uciązliwe i czy jakosc obrazu z takiej taniej puszku bedzie dobra ? kolejna sprawa jest brak dysku czyli rowniez brak timeshifta do ktorego bardzo przywykłem mając N. koleja sprawa jest aplikacja tvn player ktora na takim androidzie mogłbym zainstalowac a na innych odtwarzaczach juz nie . Wpadł mi również w oko Mbox od HYUNDAI`a model 3100 . ale to strasznie stary model i ostatnia aktualizacja orpogramowania wyszła ponad rok temu . pewnie zaraz cos na nim nie bedzie chodziło . znowu za hyundajem przepowiada to ze ma wbudowany dysk i klienta torrent .
moze znacie jakies urzadzenie ktore jest w miare świeże i ktore mozna polecic z czystym sumieniem ?
 
Do góry