Problem z allshare

decrypter

New member
witam
zakupiłem tv smart es6710 i wszystko fajnie z tym udostępnianiem po sieci tylko że ja mam w kompie dobrą karte dźwiękową i kino podpięte również do pc tak więc pytanie moje brzmi czy jest opcja udostepnić film a dokładnie obraz przez allshare a dźwięk mieć dalej z PC?
 

Frytejro

New member
A TV masz obok kompa i kina domowego? czy w innym pokoju :p

Bo jak obok to najprosciej bedzie poprostu puscic sygnal do TV przez HDMI. Jak w innym pokoju to przeciez to bez sensu :p
Jeszcze Odnosnie pierwszej opcji, jest w allshare opcja odpalenia filmu w kompie (wbudowany odtwarzacz allshare) do podgladu i jak sie nei mylę odtwarza z dzwiękiem i równoczesnie "puszczasz" obraz na TV
 
Ostatnia edycja:

decrypter

New member
hej
próbowałem ale nie idzie włączyć tego dokładnie równocześnie żeby to było naprawde extra ale itak pomysł super,tv od pc jest okolo 7m,zamówiłem kabel 10m hdmi , szczerze to itak oglądam na głośnikach rzadko bo po pracy to albo dzieciak śpi albo coś tam,tak więc stwierdziłem że dobry film z dobrymi efektami co ciężko w dzisiejszych czasach to jak będe chcieć oglądnąć to nic się nie stanie jak podepne ten kabel a jest to 20sek, pracy.
Tak czy inaczej dzięki za pomysł.
 
Do góry