Ubogie SMART TV Philipsa

slawes

New member
Kupiłem telewizor Philips (dobrze oceniany na tym forum 42PFL4007H)
Chciałem wskazać swoją uwagę, że jestem bardzo zawiedziony SMART TV Philipsa. Przedewszystkim dla tego, że brak w nim TVN oraz TVP jest tylko ipla :( Nawet nie wiedziałem, że oferta smart TV jest inna w zależności od producenta.

Czy wiecie coś czy ta oferta Smart TV Philipsa rozszerzy się?
 

slawes

New member
Nie bo ipla jest polsat'owska a TVN i TVP wiadomo. Ta ipla jest ok! ale brak w moim nowym tv aplikacji TVNu i TVP podniósł mi ciśnienie! bo obie te aplikacji są naprawdę bardzo dobre. Wogule według mnie te trzy aplikacje o których mowa to (jak na razie) wisienka na torcie całego SMART TV.

Dzięx Kiki za link, mam nadzieję, że na konferencji nie przesadzają ze autopromocją i będzie jak deklarują.

PS. Chyba wolał bym nie mieć youtube a mieć iple,TVN i TVP
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Konferencja jest oficjalna i deklaracje też są oficjalne. O ile wiem Philips pracuje już od dłuższego czasu na tymi widgetami.
 

xeo151

New member
Bez reklam
Dla mnie te całe funkcje smart to taki gadżet, żeby ładnie wyglądało na "ulotce" bo i tak tego nie używam a jak już to rzadko.
 

slawes

New member
Każdy ma tu swój gust i upodobania. Jak dla mnie to smar TV i wogule internet w TV będzie za kilka chwil bardzo ważnym elementem każdego TV. Wiem, bo czytałem posty (chyba Kiki też pisał), że obraz jest najważniejszy itd. no i jest! ale ze internetem w TV jest tak jak było z telefonami, wszyscy znamy utarte hasło, że "telefon tylko do dzwonienia" a teraz każdy chce mieć smartfona.

W tym przypadku nie ma co ciągnąć tematu bo będzie dyskusja typu co lepsze Windows czy Linux :) (A przecież wiadomo, że Windows)

PS. A na tej konferencji co Kiki dał link jest mowa o TVN Player a niema mowy o TVP :( Może TVP też dadzą :( Kupiłem teściowej Sony jeszcze zimą tego roku i już miał to wszystko.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem co to znaczy że ma wszystko. Zależy raczej co kto potrzebuje.
Ja nie potrzebuję połowy rzeczy bo korzystam z komputera.
Wiele osób nie korzysta z widgetów. A naczelną wartością telewizora jest jakość obrazu.
 
Do góry