Przestała działać funkcja "odtwarzaj do"

xrey

New member
Pod windows 7 przestała mi działać funkcja "odtwarzaj do" czyli odtwarzanie po sieci filmów z komputera na TV. Przy próbie odtworzenia filmu/ów okno Odtwarzaj do zatrzymuje się na napisie "Trwa nawiązywanie kontaktu z serwerem multimediów".

DLNA, w moim przypadku Allshare działa bez problemów.
W googlach nic ciekawego tym razem nie mogę znaleźć. Tym razem bo już miałem kiedyś podobny problem, tyle że wtedy okno "Odtwarzaj do" wywalało jakiś błąd komunikacji z serwerem. Nie bardzo pamiętam jak temu zaradziłem ale chyba w konsoli cmd rejestrowałem ponownie jakąś usługę poprzez komendę regsvr


Możecie mi coś poradzić?


Edit:
z WMP jednak też nie mogę puścić filmu poprzez "Odtwarzaj do"

Pamiętam, że z jakiś tydzień temu Allshare zaktualizował mi się do nowszej wersji. Spróbuję zainstalować go jeszcze raz, chociaż pamiętam że przy poprzednim problemie z odtwarzaj do nic to nie pomagało.
................................................................

Poradziłem już sobie.
Przeinstalowałem Allshare. Nie pomogło. Przeinstalowałem WMP12. nie pomogło. Dopiero w XP Antispy zauważyłem, że przy wcześniejszym jeszcze problemie z "Play to" stworzyłem nowy profil. Użyłem go teraz i (dopiero) po restarcie pomogło.

Porównałem te różne profile i nie widzę większych różnic między np. suggested a tym moim.
Więc nie wiem co dokładnie trzeba było odblokować.
 
Ostatnia edycja:
Do góry