Ustawienia programu tsmuxer

lukasz93a

New member
Witam

Posiadam kilka filmów HD w formacie mkv, których Bravia EX500 nie odtwarza.
Do tej pory konwertowałem materiał programem Xilisoft Video Converter do formatu mp4 i mogłem go odtwarzać na TV. Jedyną wadą tego rozwiązania jest długi czas konwersji, a i jakość wydaje się być nieco gorsza.

Znalazłem w internecie program tsmuxer który zmienia szybko kontener na m2ts i film nadaje się do odtworzenia przez telewizor... :) ...tylko bez możliwości przewijania :twisted:
Próbowałem kilku różnych ustawień jednak wszystkie próby kończyły się niepowodzeniem.

Druga mniej istotna sprawa to taka, czy da się podzielony film na kilka części odtworzyć tak by automatycznie po odtworzeniu materiału z jednego pliku zaczął odtwarzać się materiał z kolejnej części filmu? Teraz wygląda to w ten sposób, że po odtworzeniu filmu z pierwszego pliku trzeba nacinać pilotem "kolejny rozdział", żeby zaczęła się odtwarzać następna część. Trochę to niefajne, ale dzielenie plików jest konieczne ze względu na system plików FAT32.

Proszę o pomoc bo ja już nie mam pomysłów.
 

adam1977

New member
rozumiem, że problemu nie rozwiązałeś ?
prze konwertuj pamięć usb na exfat, nie będziesz miał ograniczenia do 4 giga

teraz moje pytanie :)
od kilku dni męczę się z konwertowaniem filmów na m2ts, mts i inne formaty tak żeby moja bravia widziała to jako film hd :(
zauważyłem, że po prze konwertowaniu tsmuxerem nie wszystkie filmy widzi mój tv :(
ściągam filmy w mkv i nie zawsze w 1080p ale też 720p
i nie wiem dlaczego takie różnice między plikami, że jedne widzi a drugie nie :(
 
Do góry