Samsung GALAXY S Plus to tegoroczna wersja najpopularniejszego dotychczas ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung GALAXY S Plus to tegoroczna wersja najpopularniejszego dotychczas smartfonu w ofercie Samsung – GALAXY S, który od wprowadzenia w zeszłym roku sprzedał się na świecie w liczbie 14 milionów sztuk. Nowy model, dzięki szybszemu procesorowi, większej baterii i systemowi Google Android 2.3 pozwoli cieszyć się użytkownikom jeszcze większą wydajnością pracy.
galaxy-s-plus.jpg

Smartfon Samsung GALAXY S Plus (model GT-I9001) pracuje pod kontrolą procesora Qualcomm MSM8255 taktowanego zegarem 1,4 GHz. Umożliwia on bardziej płynne wyświetlanie trójwymiarowej grafiki oraz stron internetowych z Flash. Z kolei bateria o pojemności 1650 mAh pozwoli również dłużej korzystać urządzenia bez potrzeby ładowania.
Nową odsłonę GALAXY S wyposażono w system operacyjny Google Android 2.3 (Gingerbread), który znacznie przyspiesza działanie smartfonu oraz usprawnia pracę w wielozadaniowym środowisku. Dodatkowo, dzięki niemu każdy użytkownik ma dostęp do setek tysięcy aplikacji ze sklepów Android Market i Samsung Apps, które umożliwiają niemal dowolne dopasowanie telefonu do swoich potrzeb.
samsung-galaxy-s-plus-i9001-extralarge.jpg

GALAXY S Plus to również najbardziej cenione funkcje poprzednika. Telefon wyposażono w wyświetlacz Super AMOLED, zapewniający znakomite odwzorowanie kolorów i dobrą widoczność obrazu w ostrym świetle. Nie zapomniano również o przyjaznym interfejsie użytkownika TouchWiz, oraz aplikacji Social Hub, która inteligentnie integruje kontakty i wiadomości z serwisów społecznościowych, komunikatorów internetowych, poczty elektronicznej oraz SMS-y i MMS-y, dając do nich stały dostęp on-line. Z kolei miłośników pisania wiadomości tekstowych z pewnością wspomoże funkcja Swype, pozwalająca pisać bez odrywania palca od wirtualnej klawiatury.
samsung-galaxy-s-plus-i9001-extralarge.jpg

Samsung Galaxy S Plus jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1499zł.
Samsung
 

ernet

Active member
Bez reklam
Właśnie ten model do mnie jedzie. Trochę niespodziewanie i nie zmojej winy;-);-) ale to zupełnie inna historia. Poprzednio miałem Omnie II i spodziewam się dużego skoku technologiocznego po tym nowym modelu.Tylko Automapy z Omni żal..... :-(
Ten " ;-( " w tytule,to oczywiście pomylka.
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Telefon-marzenie. Dla mnie rewelacja-wszystko szybko i dokładnie. No, i ten Android ! Wg. mnie to system przyszłości.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Tylko pamietajcie o wykupieniu pakietów internetowych. Na samym wi-fi w domku ten telefon sie nie sprawdzi.....

Twoim zdaniem. Mi w tej własnie opcji sprawdza się doskonale ! I z tego, co czytam, większość użytkowników smatrfon'ów stosuje takie rozwiązanie. Codzienny update " po Wi-Fi " zupełnie wystarczy. Bo po co dodatkowo płacić....
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Najgorsze jest to, że ludziska nabrali tych telefonów bez pakietów a potem rachunki po 1000 zł i płacz. Powiedzcie mi po co telefon 4G jak tylko w domku wpuszczamy go do netu. Można przecież kupić Nokię 6303 i problemów nie będzie.
 

wrx

New member
Bez reklam
To, z grubsza, mialem na mysli.
A idac dalej, jesli robisz "update po wifi" w domu, to po co w ogole jakikolwiek telefon do tego?
 

ernet

Active member
Bez reklam
To, z grubsza, mialem na mysli.
A idac dalej, jesli robisz "update po wifi" w domu, to po co w ogole jakikolwiek telefon do tego?

Update robię do zainstalowanych aplikacji.Poza tym podoba się mi. Mi to wystarczy. Oczywiście, kiedy potrzebuję to korzystam z internetu. Jest jeszcze sporo argumentów "ZA", ale musiałbym pisać i pisać. Moją intencją było podkreślenie,że dla mnie to świetny wybór, ale mówię to za siebie. Chociaż..... nigdzie na forach nie znalażłem, aby ktoś był niezadowolony czy też się skarżył.że ma ten telefon ;-)
 
Ostatnia edycja:

pat_333

New member
Mam go od 2 tygodni. Dla mnie rewelacja. Kupilem za gotowke i wykupuje sobie pakiet w orange. 15zl za 500 mega.
Przez 4 g net smiga doskonale, filmiki hd nie sprawiaja problemow, zaznaczam.ze w mojej moejscowosci jest dobry sygnal. Moge ten telefon polecic z czystym sumieniem. A na wi fi w domu chodzi jeszcze szybciej.
 

wrx

New member
Bez reklam
Mam go od 2 tygodni. Dla mnie rewelacja. Kupilem za gotowke i wykupuje sobie pakiet w orange. 15zl za 500 mega.
Przez 4 g net smiga doskonale, filmiki hd nie sprawiaja problemow, zaznaczam.ze w mojej moejscowosci jest dobry sygnal. Moge ten telefon polecic z czystym sumieniem. A na wi fi w domu chodzi jeszcze szybciej.
A gdzie i w jakiej sieci jest "4G"?
 

ernet

Active member
Bez reklam
Najlepsza aplikacja na Androida IMO

Wczoraj kolega mi pokazał:

https://market.android.com/details?id=com.viber.voip&hl=pl

Jest to możliwość przeprowadzania DARMOWYCH rozmów telefonicznych :-D w jakości cyfrowej.
Warunek: osoby rozmawiające muszą być w zasięgu WiFi ( np. router w domu ).
Hotspot'y też sprawdzają się idealnie !
Wczoraj sprawdziłem z kilkoma osobami w różnych sieciach telefonicznych i miejscach Polski.
Działa idealnie:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:. Uwaga: podczas instalacji programu, na pierwszym ekranie trzeba wpisać swój numer telefonu.

Jeśli zainstalujecie, to podzielcie się tu swoimi uwagami.
 

Madas

New member
Bez reklam
ja również użytkuje SGSa od kilku miesięcy i do dzisiejszego dnia mnie cieszy niesamowicie pod każdym względem.
 
Do góry