Soundbar 2.0 ze względu na sąsiadów

Witajcie, mam taki układ,że mieszkam w mieszkaniu gdzie muszę uważać na to,żęby nie być wybitnie głośno.
Szukam soundbara ,które podepnę do Shield TV i TV 55cali 4k pod oglądanie netflixa czasami gry.
Szukam czegoś 2.0 bo tam będzie najmniej miejsca zajmowało i będzie jak najmniej basy… w sensie będzie bas ale taki zrównoważony jak i inne tony .
Wiem,że najgorzej dudni włąśnie oddzielny głośnik basowy i chciałbym go uniknąć.
Jednocześnie zależy mi ,żeby mieć pełnią tonów cyzli niskie średnie i wysokie.
Cenowo tak do 700zł max czegoś szukam.
Spojrzałem na dwa modele SONY HT-SF150 oraz JBL Bar Studio chociaż ten drugi tak naprawdę to nie wiem z jakiego powodu
Powiem szczerze,że podoba mi się Sony z dwóch powodów
1. Ma ten sforce surround… pamiętam go sprzed kilku lat,że jak były wszystkie telewizory na wystawach to dźwięk był w nich płaski a Sony pomimo,że to głośniki 2.0 z tym sforce dawał coś zbliżonego chociaż to surround – dalej tak jest?
2. Night Mode… bomba dla mnie bo oglądam nocami seriale i filmy. Naprawdę to tak działa? Do mieszkania się sprawdzi?

Nie ogarniam natomiast kompletnie tematu podpinaniu/kodeków dźwięku oraz sterowania między TV Samsunga + Nvidia Shield + tymże Sonym – to wszystko zadziała? W pełni?

A może jakiś inny soudbar byście polecili… kolega mi mówił,żebym w tej cenie szukał spokojnie zestawu 2.1 i ,że jest to przepaść natomiast… ten głośnik, którey wali basem przeszkadzałby sąsiadom a przecież go gdzieś nie postawię indziej niż na podłogę

Co zrobilibyście na moim miejscu? Najważniejsze jest w sumie jakościowe oglądanie TV w nocy – to priorytet. Jakichś 300 czy 800 Wat RMS do niczego w tym mieszkaniu nie potrzebuje bo Itak nie będę miał jak ich wykorzystać.
 
A na co zwracać uwagę pod kątem oglądania filmów w nocy,żeby nie przeszkadzać sąsiadom?

Taki soundbar bezprzewodowy... gdzie można go ustawiać,zeby dźwiek był ok ale,żeby sąsaidom nie robić zamętu po nocach? obok TV na szafce?
 
Mam pytanie
Wyszło finalnie tak
Samsung 55 UE55NU8042T na 100%
na 90% Yamaha Yas 107
Streamingi + hevc (via librelec kodi) Nvidia Shield TV 2017

Mam takie fajne, jakościowe słuchawki Sennheiser nauszne otwarte (mam je do gier ale do filmów też są spoko) na jacku 3.5mm

Jak do tego konfigu przypiąć 3.5mm ? :)pojęcia nie mam

Jak kiedyś wjedzie Xbox One X to wiem bo do pada można podpiąć ale inaczej to nie wiem co i jak
 
Do góry