wybór ścieżki dźwiękowej samsung 65nu8042

siara_nh

Member
Witam
panowie możecie mi poradzić jak zmienić ścieżkę dźwiękową w filmie ( mam film podpięty z dysku do tv ) ma kilka języków lektora ale na tv nigdzie nie mogę tego zmienić format M2TS
 

adawro

New member
A w tym samym miejscu co ścieżki w plikach MKV nie działa?
Druga możliwość to tam gdzie przestawia się ścieżkę dźwięku dla programów telewizyjnych.
 

siara_nh

Member
przekonwertowałem film do MKV i faktycznie pokazują się opcje ścieżek tam w ustawieniach (koło paska przewijania pauzy itp) ale pokazuje tylko 3 ścieżki dźwiekowe a jest ich w sumie 6
a gdzie przestawia sie ścieżki dla programów telewizyjnych ?? ( chodzi czy o dźwięk standardowy wyraxny itp ?) bo nic innego nie widziałem
 

adawro

New member
przekonwertowałem film do MKV i faktycznie pokazują się opcje ścieżek tam w ustawieniach (koło paska przewijania pauzy itp) ale pokazuje tylko 3 ścieżki dźwiekowe a jest ich w sumie 6
a gdzie przestawia sie ścieżki dla programów telewizyjnych ?? ( chodzi czy o dźwięk standardowy wyraxny itp ?) bo nic innego nie widziałem
parę ikon na prawo od tego "standardowy/wyraźny" są ikony wyboru w stylu "MPEG Audio/AC-3/DD+" i ścieżki z napisami
 
Do góry