Latop do 1500pln

ikar1975

Active member
Bez reklam
Panowie jak w temacie laptop w tej cenie do domu ,chcialbym max wycisnac z 1500pln w kwestii mozliwosci sprzetu, jakies propozycje.Pzdt
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Dobre pytanie ,sam się rozglądam za jakimś laptopem obecnie mam HP rocznik 2007 co ciekawe nigdy nie był rozkręcany nawet wentylator nigdy nie był czyszczony nie wspominając już o termopadach na procesorze ,mało kto w to wierzy ,że tyle już wytrzymał
Myślę że w tej cenie to praktycznie dwa modele Dell Inspiron i HP oba z systemem Windows 10 i słabszymi procesorami Celeron .Ale myślę że lepiej dołożyć 300zł i kupić HP na procesorze Intel Core I3 ,ewentualnie jeszcze dołożyć 100zł i kupić z ekranem full hd i dyskiem SDD
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Przemko specjalnych wymagan nie ma większość pewnie bedzie lepsza od mojego prawie 9letniego stacjonarnego compaq a ,musi bezproblemowo współpracować z drukarką, min 4ram i 500gb twardy i w miare mozliwosci nie mulil ,chce z tej kwoty wycisnac najwięcej.Pzdr
 

darek86

New member
Może jakiś poleasingowy? Sprzedają solidne konstrukcje w dobrych cenach ;)

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

omot

Member
Zalezy do czego ten laptop. Czy z System operacyjnym juz zainstalowanym,
czy sam bedziesz "piracił".

Poleasingowe lenovo t430 ( i wyzej t440 ) , t530 ( i wyzej t530)
są sodlidnie zrobione. Wytrzymała obudową, klawiatura wyspowa .
Tylko trzeba kupować w sklepie realnym z gwarancją, żeby przed zakupem obejrzęc.
Za 1300 to pewnie cos z icore 5 + 8gb ramu.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Przemko specjalnych wymagan nie ma większość pewnie bedzie lepsza od mojego prawie 9letniego stacjonarnego compaq a ,musi bezproblemowo współpracować z drukarką, min 4ram i 500gb twardy i w miare mozliwosci nie mulil ,chce z tej kwoty wycisnac najwięcej.Pzdr

Jeżeli specjalnych wymagań nie masz to taki na Celeronie będzie dobry ,z tym że "demony" prędkości to nie są .W tych laptopach są systemy Windows 10 przy tym procesorze znacznie lepiej by było gdyby była siódemka .Najtaniej takiego laptopa mogłem kupić w Biedronce ,HP był za 1200zł
Jest teraz na outlecie
OUTLET! Laptop HP 255 G5 4-rdzenie 500/4GB W10 Mat (7135842893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

piotrperk

New member
Moze cos takiego (z poleasingowych) Dell 6430u z dyskiem ssd.
Poszukaj w poblizu miejsca zamieszkania tak żebyś mógl osobiscie obejżec przed kupnem.
Z ciekawszych rzeczy to wspópracuje z bezprzewodowa stacja dokujaca d5000 ktora mozna w miare tanio kupić.
A że to jest Dell to jest popularny, zatem bez problemu dokupisz uzywany zasilacz lub inne akcesoria...
 
Ostatnia edycja:

jarpo

Member
Moze cos takiego (z poleasingowych) Dell 6430u z dyskiem ssd.
Poszukaj w poblizu miejsca zamieszkania tak żebyś mógl osobiscie obejżec przed kupnem.
Z ciekawszych rzeczy to wspópracuje z bezprzewodowa stacja dokujaca d5000 ktora mozna w miare tanio kupić.
A że to jest Dell to jest popularny, zatem bez problemu dokupisz uzywany zasilacz lub inne akcesoria...

Przeżyje wszystkie nowe i będziesz bardzo zadowolony.
 
Do góry