Jaki soundbar kupic?

piszczala95

New member
Witam, mysle nad zakupem jakiegos soundbara do tv, sporadycznie ogladam film, w weekendy muzyka z yt. Nie chce wydac wiecej niz ok. 1500zl. Co moglibyscie polecic?
Chyba ze cos innego niz soundbar?
Pytam bo nie znam sie kompletnie na tym
Najchetniej firmy samsung bo taki tez tv :D

Jak zly dzial to prosze o przeniesienie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku oprócz mocy to JBL 25, Harman SB 20, Philips.
7140. Napisz na PW dostaniesz specjalne ceny dla niebieskich.
 

japish911

New member
Podbijam temat! Pojawiło się coś ciekawego na tapecie czy dalej JBL? Bo własnie zastanawiam się nad zainwestowaniem w jakiś nowy sprzęcik.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Nie ujmując firmie 350 miała też kilka wątków o pykających subach. SB400 lub SB450 to już znacznie lepiej z tym, że pierwszy już trudno osiągalny....
 

piszczala95

New member
Siemka, widze ze temat aktywny to napisze jak wrazenia :D

Ogolnie to nie wiem czy za duzo oczekiwalem czy nie ale zadowolony nie jestem. Pochlastal bym sie gdybym kupil go bez promocji bo nie warto. Subwoofer pyka, poszlo raz na gwarancje, napisali ze wymienili soundbar caly a problem dalej ten sam, wiec nie wiem czy soundbar sam wymienili czy co jak w opisie bylo napisane ze problem z subwooferem. Jutro jade go oddac i powiem im ze chce za ta kase cos innego wybrac albo niech mi chajs zwroca bo nie chce tego sprzetu. Mam prawo takie cos zrobic jak sprzet musze drugi raz na gwarancje oddawac?
 

eloszki

New member
Szanowni chciałbym kupić sounbar do tv Sony w755. Zależy mi przede wszystkim na tym aby dźwięk dało się regulować pilotem z tv. Myśle ze kwota do 1500 zł będzie Ok. Najważniejsze aby głośność była obsługiwana przez pilota z wspomnianego tv. To się podłącza przez optyka tak w ogóle ?

Dziękuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

sylwek_n30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam!
Podbiję temat i pytam się użytkowników JBL 3.1 o opinie.
Słyszałem, że warto, lecz na forach piszą że ma wadę w postaci szybkiego rozłączania się, gdy nie dostaje sygnału, np. w przerwach między utworami. Podobno potrzebuje 2-3 sek. na ponowne wybudzenie się.
Jeśli tak jest, to bardzo szkoda, bo dyskwalifikuje ten model, a przyznam się, że dość mocno się na niego napaliłem. :D
 
Do góry