Jaki soundbar kupic?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW - kolega sprawdzi, ja nie dostałem od tych co kupili żadnej nawet najmniejszej uwagi do chwili obecnej.
 

bubu87

New member
Witam,
zastanawiam się nad zakupem LG LAS655, LG SJ6 lub SJ4 i ewentualnie Sony HT-RT4.
Co Waszym zdaniem będzie najlepszym wyborem?
Budżet to 1k zł.
Pozdrawiam
 

bubu87

New member
JBL słuchałem i jak dla mnie nie wypada najlepiej, ale to tylko moje zdanie.
Interesują mnie te 3 i proszę opinię na ich temat jak ktoś słuchał.
Pozdrawiam
 

gidyja

New member
Jeśli dla Ciebie LG gra lepiej niż JBL to proponuję zainwestować w laryngologa , po drugie odsłuch w sklepie nie ma najmniejszego sensu zamów przez Internet odsłuchaj w domu i w razie czego oddaj, od siebie polecam JBL Bar 3.1 trochę dołożyć ale pozamiata wszystko inne.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

bubu87

New member
Tak samo jak dla mnie JAMO S-717 gra wyśmienicie (gdzieś jest tu wątek) tak dla innych to kawał pudła i nic poza tym. Odsłuch to sprawa indywidualna. Ja Tobie nie piszę że LG, Sony itp itd jest najlepsze. Skoro Tobie najbardziej pasuje JBL to Twoja sprawa. Ja wyrażam swoją opinię i jej nie zmienię. Słuchałem Soundbara JBL i tony średnie i wysokie na bardzo niskim poziomie jak dla mnie a subwoofer dudni i nie ma czystego basu. Nie wiem jak bar 3.1 bo go nie słuchałem ale jest poza moim budżetem.
pozdrawiam i następnym razem nie narzucaj a doradzaj - po to są stworzone fora
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Akurat soundbary LG grają wyśmienicie (ja miałem starszy, ale wysoki model), nie wszystkie znam i nie za wszystkie ręczę, ale te które miałem i znam doskonale, sprawiały mówiąc wprost przyjemność z odsłuchu - mając na uwadze, że to tylko listwa + sub.
JBL też jest bardzo ok, ale na pewno nie skreślałbym LG.
Soundbar nie jest audiofilskim sprzętem i ma sprawiać przyjemność z odsłuchu, bez znaczenia na markę i wielu przypadkach na cenę, słuchałem wiele tańszych soundbarów które o niebo przyjemniej grały, jak dużo droższe.
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Jeśli dla Ciebie LG gra lepiej niż JBL to proponuję zainwestować w laryngologa , po drugie odsłuch w sklepie nie ma najmniejszego sensu zamów przez Internet odsłuchaj w domu i w razie czego oddaj, od siebie polecam JBL Bar 3.1 trochę dołożyć ale pozamiata wszystko inne.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Taka prawda.
 

pralf1

New member
Witam.
Szukam belki 5.1 do słuchania muzyki jak i oglądania filmów .
Do niedawna miałem AVR255+ HCS Beta infinity . Byłem z tego zestawu zadowolony bardzo. Lecz padł sub . likwidacja szafki. RTV w dobie minimalizm oraz rezygnuje z magistrali kabli.
Tylko belka 5.1 ,pozostaje do tego Dune HD Max. + LG43UJ634V.
Pokój ok 15m
Kwota do 4tyś PLN....




Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

pralf1

New member
Nie miałem okazji. Czytałem narazie recnzje. Mojej Pani się spodobał bo satelity są bez przewodowe :))
Tylko jak to się będzie miało za 3-4 lata? ( mam na myśli aku satelit)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Możliwe że tak ale jak bym dysponował takim budżetem to wybrał bym:
Samsung HW-N950.
Niestety max 4tyś.
Musze posłuchać JBL bar 5.1

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Tyły sobie radzą. Ten model jest już dośc długo na rynku i z akumulatorami nie ma problemu. Pewnie trzeba pamiętać o tym żeby nie leżały rozładowane podczas nieużywania. To zabija takie akumulatory. Jak już przechowywać to naładowane.
 
Do góry