PS4 i m2ts z dźwiękiem DTS HD MA lub DD HD

mwerd

New member
Cześć,
chciałbym spytać czy PS4 potrafi odtworzyć taki plik jak w temacie.
Mi się nie udało, ale może coś żle robię. Mam komunikat, że jest nieobsługiwany format audio.

PS4 podłączone przez hdmi do amplitunera Harman Kardon AVR 260.

Jakim urządzeniem mogę odtwarzać takie pliki? Fajnie jakby jeszcze szły mkv z dźwiękiem hd.
A najlepiej jakby jeszczze miało netflix i hbo go :)
 

mwerd

New member
Sam film jest widoczny i odtwarzany, więc struktura folderów jest ok.
Problem jedynie z odtworzeniem dźwięku. Niech nawet nie dekoduje, ale prześle bezpośrednio przez hdmi do amplitunera.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
No cóż Kolego, jesteś w błędzie. Nie tylko HD, ale nawet odtworzysz Atmosa, Auro czy DTS:X. Wszystko zależy od tego, w jakim urządzeniu jest to USB (np. tv, BR).
 

Kamil_89

Member
Tak zgadza się dźwięk HD jest odtwarzany z plików po USB ale nie w przypadku PS4. Kolega pyta o odtwarzanie z konsoli a ta tego nie potrafi :)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
No tak. Tyle, że wypowiedź Kolegi można odebrać/zrozumieć jako oczywistą, że po USB się nie da. Ale jeśli rozpatrujemy to w konkretnym przypadku, jak tutaj, to zmienia postać rzeczy. Tak więc, małe nieporozumienie. ;)
 

Kamil_89

Member
No tak, a wracając do drugiego pytania autora, dźwięk HD z USB możesz odtwarzać z różnych Android Box-ów lub PC bo TV to chyba nie pociągnie takiego dźwięku, prędzej zdegraduje go do zwykłego DTS lub DD. Sprawdzić też możesz różne Blu-ray ale raczej nie będzie wszystkiego odtwarzać, chyba że Oppo. Musisz czytać i sprawdzać, ja dziś jak bym miał kupować takie urządzenie multimedialne to chyba Nvidie Shield :)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się. Tv, po USB, można sobie darować. Co do BR. Otóż to.
Od kilku lat użytkuję CA 751BD. A jest on właśnie klonem Oppo. U mnie, po USB, idzie wszystko. Zresztą ma on nie tylko USB, ale i port eSATA, więc... nie ma problemów. Poza tym, nie ma Cinavii. Więc chyba, sprzęt doskonały. ;)
High Fidelity
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Cześć,
chciałbym spytać czy PS4 potrafi odtworzyć taki plik jak w temacie.
Mi się nie udało, ale może coś żle robię. Mam komunikat, że jest nieobsługiwany format audio.

PS4 podłączone przez hdmi do amplitunera Harman Kardon AVR 260.

Jakim urządzeniem mogę odtwarzać takie pliki? Fajnie jakby jeszcze szły mkv z dźwiękiem hd.
A najlepiej jakby jeszczze miało netflix i hbo go :)
Jak Ci się sprawuje AVR260? Z jakimi głośnikami gra? Ogarnia PS4? Nieźle, u mnie AVR255 współpracuje z poczciwą PS3 :)
 

katka10

New member
Toć to przecież nowy trend w budowie kolumn- minimalizm- który widzimy również w silnikach samochodowych: 1,2 - 140KM.
Można? Można! Tylko trzeba chcieć- I juz wiemy co "autor miał na mysli!!! :)
 
Do góry