Jaki android do TV

Artur3377

New member
Witam i proszę o poradę od dłuższego czasu przeszukuję neta i szukam androida do tv to się różnie nazywa sam nie wiem czy tv box lub mini pc i jeszcze tam jakoś inaczej,można dostać chwilowej ciemnoty a ja taką właśnie mam.Chciałbym prostą przystawkę do mojego TV po prostu taki tablet w tv mam na to 400zł i nie wiem co wybrać żeby to było do zabawy, filmy, rozrywka itp itd
Czekam na wasze propozycję przetestowanych przez was sprzętów
Z góry dziękuje za odpowiedzi :cry:
 

rijo

New member
witam ja osobiście rozważam zakup mini pc "minix" tylko mam problem który model wybrać MINIX Z64W z Windows 8.1 czy MINIX X8-H PLUS z androidem 4.4 Kit Kat więc również proszę o was poradę lub inne propozycje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wystarczy jak kupisz dongla z Androidem mEasy i masz to co Ci potrzeba.
 

Artur3377

New member
Ostatnia edycja:

YogiCK

New member
A na czym ci zależało? Z tego co widzę jest na nim dostęp do czystego interfejsu Androida, jest dostęp do Sklepu Play, więc możesz robić to samo co na tablecie.
 

neonAPSC

New member
Zadałem to pytanie, ale może w niewłaściwym dziale, z góry przepraszam za powtórkę, ale widzę, że tu polecano mEasy.

Poszukuje niewielkiego urządzenia, które wpiąłbym do HDMI i spełniało następujące funkcje:

- odtwarzałoby filmy z dysku WD podpiętego do routera
- umożliwiałoby zainstalowanie weeb.tv
- umożliwiałoby odtwarzanie bezprzewodowo filmów z notebooka/tabletu a także przerzucenie całego obrazu z tabletu na tv - np przeglądarka, youtube
- nie wymagałoby dodatkowych pilotów - możliwość sterowania z telefonu/tabletu

Czy są jakieś niedrogie sprzęty tego typu? Znalazłem mEasy np A2W, ale nie jestem pewien, czy to wszystkie da się za tego pomocą zrealizować.

Dziękuję za każdą podpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mEasy który testowaliśmy realizował potrzeby, więc zakładam że nowsze modele realizują je również. Jak będziesz zalogowany w klubie hdtv - dam Ci kontakt do specjalisty, który w tym klubie powie Ci również krok po kroku co zrobić.
 
Do góry