Serviio, co się porąbało?

cornflakes

New member
Witajcie, używałem Servioo do regularnego oglądanie filmów z kilka miesięcy. Niedawno wykitował mi windows, zainstalowałem na nowo, w sumie to samo co ostatnim razem, nowego Serviio(bo nie miałem starej instalki) no i zauważam problem, DUŻY :p ogromna część filmów, są to mkv 720, 1080, jakieś 700mb aviki, rożne filmy po prostu, po włączeniu grają, przy próbie przewinięcia pojawia się ikonka jakby "mute" przy ich pasku u góry ekranu i film wywala - nieobsługiwany format, o dziwo film bez jakiegokolwiek przewijania odtworzy się cały. Wyjątkowo się zdarza że na starcie wywala. Po ustawieniu odpowiedniego profilu renderowani (w tym wypadku Panasonic Viera E/S/ST/VT w ogólnie nie ma możliwości przewinięcia;p) I największa zagadka w tym, że wszystko hulało swego czasu, filmy które oglądałem przez serviio teraz wariują jak opisałem. Nie bardzo wiem gdzie szukać winnego, kodeki? Inny serviio?
 
Ostatnia edycja:

cornflakes

New member
no cała masa odpowiedzi, nie wiedziałem co wybrać ;p

problem poniekąd rozwiązany, filmy dają sie przewijać, tv jakby je buforuje, włączam - pauzuje - odpalam po kilku minutach i śmiga, przewijanie działa,

może się przyda info komuś
 
Do góry