Jaki odtwarzacz multimedialny.

Miyagi

Member
Witam chciałbym się spytać forumowiczów o rade jaki wybrać odtwarzacz multimedialny.Na wstępie chciałbym się dowiedzieć czy kupić jakiś odtwarzacz typu Mede8er, czy jakis na systemie android bo teraz jest tego duzo na rynku.Tylko za bardzo nie wiem co wybrać.Głownym jego celem powinno być odtwarzanie filmów oraz seriali 720p oraz 1080p na tv poprzez LAN,powinien czytać napisy txt., oraz aby miał wbudowanego Flasha do oglądania filmów w sieci np. na sportdeutschland.tv.Z góry dzięki za pomoc.
 

bms01pl

New member
ten co podałeś - z tym, że zastanów się jak będziesz chciał zapisywać swoje multimiedia. jeżeli na dysku usb - seria 600, jeżeli wolisz z wewnętrznym dyskiem (który musisz dokupić bądź posiadasz) - seria 800. mam serię 600 i nie narzekam.
 

Miyagi

Member
Też sie interesowałem wersja 600.Ale z tego co czytałem przeglądarka w tym odtwarzaczu nie obsługuje wtyczek flash, a to jest tez dla mnie priorytetem.Jakby obsługiwał flasha to bym go wział bez wahania a takto będzie trzeba poszukać czegoś innego.Może coś na androidzie ale jest tego tyle że sam nie wiem co wybrać.
 

harywi83

New member
Witam, podlanczam sie do pytania .
Zainteresowal mnie ten Mede8er z tym ze tak jak pisze poprzednik nie ma Flash-a. Czy ktos testowal playerki z Androidem na pokladzie?
 
Do góry