fraps na windows media player

bartq123

New member
O tuz przez przypadek zauważyłem ze program fraps pokazuje podczas odtwarzania na windows media player ciagle 60 fps niezależnie ile dany film ma klatek w Media Player Classic podaje prawidłowo 24 lub 25 tyle ile ma dane video. Z czego wynikają te ciągle 60 fps w Windows media player ?
 

bartq123

New member
No ja wiem ze odświeżanie mam 60 hz ,ale czemu w Media Player Classic fraps wyswietla klatki filmu a w Windows media player pokazuje odswiezanie monitora a nie jak w classicu klatki filmu ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Największy problem to w budowaniu playera opartego na PC jest codec i sam player... Osobiście używam SVC na monitorze i TV samsunga i po praz pierszy jestem zadowolony z jakości i płynności ;D
 

bartq123

New member
W dalszym ciagu nie wiem czemu program fraps pokazuje na Windows media player odświeżanie monitora a nie klatki filmu jak na Media Player Classic ,przecież oba programy sa odtwarzaczami filmu i działają podobnie
 

bartq123

New member
ale w przypadku Windows player te wyświetlane 60 fps nie mą wpływu na płynność odtwarzania bo to sa nadal te np 24 które posiada film ,tyle tylko ze pokazywane przez frapsa jako 60 fps ,czy tak ?
 
Do góry